Menj vissza   Tozo közösség > AKTUÁLIS > ŐRÜLTSÉGEK > Humoroldal
Regisztráció Blogok Súgó Tagjaink Mai üzenetek Keresés Mai üzenetek Jelöld a fórumokat olvasottnak

Humoroldal Viccek,tréfák,hülyéskedések Sanyi módra

Válasz

Téma lehetőségei Megjelenítési módok
Régi 2007-12-28, 12:04
Gabcsika logója
Gabcsika Gabcsika offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Nov
Hely: Budapest
Kor: 38
Üzenet: 3,228
Blog bejegyzések: 12
Szavazó érték:: 49
Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani
Küldj AIM üzenetet Gabcsika részére Küljd MSN üzenetet Gabcsika részére Küljd Skype üzenetet Gabcsika részére
vĂĄlasz: HĂźlyesĂŠgek a netrĂľl

De jĂł hogy itt vagy. MiĂşjs? HiĂĄnyolom a sĂźtid, amin nem tudtam megkĂłstolni.

Válasz idézettel
Régi 2007-12-28, 12:12
Eve logója
Eve Eve offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Dec
Hely: Gyál
Kor: 35
Üzenet: 376
Szavazó érték:: 14
Eve  kiváló úton jár!!!!

Gabcsika, a sĂźtis dolgot nekem Ă*rtad???? Nem mondod, hogy nem tudtad megkĂłstolni????
Válasz idézettel
Régi 2007-12-28, 12:15
Eve logója
Eve Eve offline
Tozo.hu felhasználó

Eve  kiváló úton jár!!!!

Ádi Ütlete volt hogy regisztråljak aminek ÜrßlÜk is.....tetszik az oldal Ês a diÊtåm alatti gyengÊbb napjaimban pedig feljÜvÜk innen erþt gyÝjteni a folytatåshoz.....itt aztån van motivåcióóóóóóóó
Válasz idézettel
Régi 2007-12-28, 15:33
Tódika
Vendég

Üzenet: n/a

Válasz idézettel
Régi 2007-12-28, 16:12
Eve logója
Eve Eve offline
Tozo.hu felhasználó

Eve  kiváló úton jár!!!!

Ezt is ĂŠrdemes megnĂŠzni A kĂźzdĂľszellem.....ĂŠs nem adja fel....ĂŠrdemes rĂłla pĂŠldĂĄt venni ugye?
Válasz idézettel
Régi 2007-12-28, 16:13
Eve logója
Eve Eve offline
Tozo.hu felhasználó

Eve  kiváló úton jár!!!!

HalĂĄlos
Válasz idézettel
Régi 2007-12-28, 16:24
Eve logója
Eve Eve offline
Tozo.hu felhasználó

Eve  kiváló úton jár!!!!

SZERINTETEK????

Válasz idézettel
Régi 2007-12-28, 17:02
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Belépés dátuma: 2007 Oct
Hely: Hungary,1031 Budapest
Kor: 40
Üzenet: 2,206
Blog bejegyzések: 96
Szavazó érték:: 133
ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
Küljd Skype üzenetet ToZo részére

Úúúúhhhhh,legkemĂŠnyebb eddigi,de ezt emlĂŠkszem,pont lĂĄttam adĂĄsban.A legdurvĂĄbb az,ahogy "Muter" magyarĂĄz..jobb karizomzat,lĂĄbizomzat-az a pĂłz!!!!ajjjajajjj...utĂĄna meg rĂĄdob 1 -hĂĄtizomzat,kisfiacskĂĄm,mutasd meg!-pĂłzt.Hab a tortĂĄn.Azt hiszem ezt KĂĄllai Ildi nagyon Ăźgyesen vĂŠgignĂŠzte.Hihetetlen szĂĄmomra,hogy sokakban ennyi kitartĂĄs ĂŠs akarat van,hogy ezt a testet felĂŠpĂ*tse,elsajĂĄtĂ*tsa,bemutassa.
Congratulation!
Válasz idézettel
Régi 2007-12-28, 17:05
Eve logója
Eve Eve offline
Tozo.hu felhasználó

Eve  kiváló úton jár!!!!

Igen Tozo, nagyon durva.....mama pici fia KĂľkemĂŠny....sĂ*rtam a nevetĂŠstĂľl ĂŠs hĂĄt igen, KĂĄllai Ildinek lehetett a legkĂ*nosabb mindezt fapofĂĄval vĂŠgignĂŠzni Mert ugye a srĂĄc nĂĄlla akart ezzel a mĂťsorral bevĂĄgĂłdni....gondolom sikerĂźlt
Válasz idézettel
Régi 2007-12-28, 17:38
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Belépés dátuma: 2007 Oct
Hely: Hungary,1031 Budapest
Kor: 40
Üzenet: 2,206
Blog bejegyzések: 96
Szavazó érték:: 133
ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
Küljd Skype üzenetet ToZo részére

Kb 2 ĂŠve felhĂ*vtak telefonon.KĂśztudott,hogy semmi olyan szereplĂŠsbe nem megyek bele,ami lejĂĄratnĂĄ a sportĂĄgat,illetve sajĂĄt magamat sem nevettetem ki.2x sikerĂźlt behĂşzniuk a csĂľbe...az elsĂľ a---CSSSSSSååóó DĂĄrvin.Nem tudtuk elĂľre ,mit is vĂĄllaltunk,de fĂľleg azt nem,hogy tĂŠnylegesen kopasz,igazi izomagy kinĂŠzetĂť ĂŠs borzasztĂł intelligens lĂŠnyek kĂśzĂŠ Ăźltettek be minket.AzĂŠrt minket,mert BernĂĄt barĂĄtommal vĂĄllaltuk eme szerepet.A hab ezen a kĂŠpzeletbeli tortĂĄn mĂĄr csak Feket Laci "sosemkokszoltam,csak a kolbĂĄsztĂłl,meg a kenyĂŠrtĂľl erĂľsĂśdtem meg" barĂĄtunk beslisszolĂĄsa volt a SHOWBA,mint csapatkapitĂĄnyunk.HozzĂĄteszem,kĂśtelezĂľen a mi csapatunk teljes fekete ruhĂĄzatban volt.Úgy alakĂ*tottĂĄk a mĂťsort,hogy annak lĂĄtszottunk amit a nagykĂśzĂśnsĂŠg is gondol..18 ĂłrĂĄs forgatĂĄsĂŠrt kaptunk 13 ezer forintot-megĂŠrte,de persze nem a pĂŠnz miatt fogtunk bele.
A második melléfogás,amikor sürgõsen be kellett rohannom az ERTÉELKLUBBA. Elsõ kérdésem az volt,ugye nem Balázs SÓ.Neeem ,neeem-hangzott a válasz.Szerintetek mi volt?
Csak akkor jĂśttem rĂĄ,amikor a stĂĄb elkezdte magyarĂĄzni,mi is lesz a dolgom.BeĂźltettek a bizonyos vĂĄlaszfal mĂśgĂŠ,Ăślembe 1 jĂłl megtermett ĂśreglĂĄny,elkezdĂľdĂśtt a forgatĂĄs,a nĂľ elkezdett simogatni,nagy fĂźst,vĂĄlaszfal elhĂşz,a fĂŠrje meg a tĂşloldalt szĂ*vbajt kapott,mikor meglĂĄtta felesĂŠgĂŠt 1 ork ĂślĂŠben.SzerencsĂŠtlen.De azĂŠrt megfekvĂľtĂĄmaszoztattam az Ăśreget,mint rĂŠgen a seregben.
Na,ezek az ĂŠlmĂŠnyek,de termĂŠszetesen voltak nagyon pozitĂ*v megmozdulĂĄsok is a mĂŠdiĂĄban.
Válasz idézettel
Válasz

Jelenleg 1 látogató (0 tag és 1 vendég) böngészi a témát

Téma lehetőségei
Megjelenítési módok

Üzenetküldés szabályai