Menj vissza   Tozo közösség > TOZO TEAM Fórum > ToZo
Regisztráció Blogok Súgó Tagjaink Mai üzenetek Keresés Mai üzenetek Jelöld a fórumokat olvasottnak

ToZo Összes info,beszámoló, kérdés,válasz - ITT

Válasz

Téma lehetőségei Megjelenítési módok
Régi 2008-06-10, 16:53
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Belépés dátuma: 2007 Oct
Hely: Hungary,1031 Budapest
Kor: 40
Üzenet: 2,206
Blog bejegyzések: 96
Szavazó érték:: 133
ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
Küljd Skype üzenetet ToZo részére
HARDCORE by: TOZO

Mûfaj: Bodybuilding
Kezdés: 2008. június .09.
HelyszĂ*n: HajdĂş Gym Budapest 15.ker.
Bejelentkezés: mindennap!
Június 09.-15. -alapozás,szoktatás az ÕRÜLETRE

Kellékek: Nitric fuel
Whey fuel
Daily One
YOHIMBE FUEL !!!!!-brutál!
Tri-boron
Horny Goat Weed
Cher Amino with collagen

Válasz idézettel
Régi 2008-06-10, 17:04
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
válasz: HARDCORE by: TOZO

JĂşnius 9.:

Mell- bicepsz
Ez 1 laza,átmozgató nap volt mivel már 3 hónapja alig -alig edzegettem. Így is azért 120 kg szériában még fekve ment könnyen. Jó ez a twin stack,már az elsõ edzésen kellemesen visszapumpálta a bepunyult izomrostokat. Bicepszezés szarul ment! 1bõl beég,még kis súllyal is. Nem baj ,ezért van az átmozgatás!!!
SĂşlyom kezdĂ©snek 94 kg....elszomorĂ*tĂł,de örĂĽlhetek ennek is,hogy mĂ©g Ă*gy megmaradt.
Az éveleji 106 hoz képest igen kevésnek tûnik,de most nem vagyok messze 1 versenyformától.Jövõ hétre már 98 lesz -biztos.Az izom emlékszik,ilyenkor nagyon gyorsan vissza tudok menni az edzett tömegemhez.
YOHIMBE!!!!-errõl Ă*rnom kell! Nem gondoltam volna,hogy ennyire erõs szer .KezdĂ©snek az elõĂ*rt 1 helyett duplát vettem be,gondolván Ă©n Ăşgysem Ă©rzem igazán a tápkiegeket. Ahhhaaaa! Ăšgy megtekert,hogy mĂ©g a masszõrnõt is táncolni láttam az aulában,holott csak 1 helyben állt. Erõs volt! AzĂłta csak egyeket dobálok reggelente,de mindig meghozza a kellõ feeelinget. JĂł kis szer edzĂ©shez-ez is a Hardcore hangulatot erõsĂ*ti! Gabcsi azt mondja,kicsit meghĂĽlyĂ*tett.Most párosĂ*tom Nitric Fuellal-na nemsemmmi!

Válasz idézettel
Régi 2008-06-10, 18:31
Tomy logója
Tomy Tomy offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Nov
Hely: 2800 Tatabánya, Mártírok út 114.
Kor: 34
Üzenet: 740
Blog bejegyzések: 10
Szavazó érték:: 18
Tomy  kiváló úton jár!!!!

Hát akkor nekem is kell mindenképp egy dobozzal ha ennyire jó, ha legközelebb megyek hozzád, akkor viszek egyet biztosan.......

És csak keményen, én is most kezdek majd normálisan eddzeni, végre...........
Régi 2008-06-10, 18:47
Csikiisti logója
Csikiisti Csikiisti offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Jan
Hely: Budapest X.ker
Üzenet: 182
Szavazó érték:: 12
Csikiisti  kiváló úton jár!!!!
Küljd MSN üzenetet Csikiisti részére

A yohimbe,nem egy gyenge semmire sem jĂł táplálĂ©kkiegĂ©szĂ*tõ,Ă©n pĂ©ldául csak minimális mennyisĂ©get tudok belõle használni,mert Ăşgy"teker",hogy gyomoridegem lessz tõle,sõt nĂ©ha a bevĂ©tel után 1.5-2 Ăłrával a pörgĂ©stõl mĂ©g hasmenĂ©sem is szokott lenni,ráadásul nem is rossz a termogenikus hatása.Szerintem jĂł kiegĂ©szĂ*tõ a yohimbe,csak bĂ*rni kell.
Válasz idézettel
Régi 2008-06-10, 18:51
Csikiisti logója
Csikiisti Csikiisti offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Jan
Hely: Budapest X.ker
Üzenet: 182
Szavazó érték:: 12
Csikiisti  kiváló úton jár!!!!
Küljd MSN üzenetet Csikiisti részére

Tozo,Ă*rnál vĂ©lemĂ©nyt a Nitric FuelrĂłl(gondolom jĂł,csak milyen tõle a bedurranás),Ă©s ha van tapasztalatod a Keto7-rõl.Elõre is köszönöm.
Válasz idézettel
Régi 2008-06-10, 22:53
gyuros logója
gyuros gyuros offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Jun
Hely: Bp XV.Ker
Kor: 39
Üzenet: 30
Szavazó érték:: 0
gyuros  kiváló úton jár!!!!

Szevasztok
Totál
Válasz idézettel
Régi 2008-06-10, 23:14
gyuros logója
gyuros gyuros offline
Tozo.hu felhasználó

Szevasztok
Eljött a várva várt pillanat!Tozo eljött a termünkben.Megbeszéltük,hogy a héten még átmozgat,de jövöhéttöl elkezdödik a HARDCORE edzés!!Bele csapunk a lecsoba ami kifér a csövön.
Válasz idézettel
Régi 2008-06-11, 14:32
Gabcsika logója
Gabcsika Gabcsika offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Nov
Hely: Budapest
Kor: 37
Üzenet: 3,228
Blog bejegyzések: 12
Szavazó érték:: 49
Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani
Küldj AIM üzenetet Gabcsika részére Küljd MSN üzenetet Gabcsika részére Küljd Skype üzenetet Gabcsika részére

NAgyon jĂł a feeling a tremeben. Nagyon tetszik ez a retrĂłs gyĂşrás. Most hogy nincs semmi áttĂ©t a gĂ©peken egĂ©sz testemben Ăşrrá lett az izomláz. TozĂł nagyon elszánt. Most mĂ©g bõvĂ*tjĂĽk a tápkiegĂ©t, Ă©s a minõsĂ©gi kajabevitelre is megprĂłbálunk figyelni.- Most Ăşgy gondolom sĂ*nen van. Nagyon szurkolok neki Ă©s Andrásnak is. JĂł páros az már biztos.

Válasz idézettel
Régi 2008-06-11, 18:24
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Hát-tricepsz-Június 10.

Tegnap már nagyon belehúztam-túlságosan is! A mai napom elviselhetetlen izomlázzal telik. Ott,ahol megdolgoztam .Leszakad a tricepszem ,a hátam kõbõl van. Pedig nekem kellene a legjobban tudnom,mi is az alapozás.......dehát az ösztönök. Leérkezek a terembe és megmarhulok...nehéz 60% osan edzenem,pedig még ez lenne az ésszerû. Köszönet Yohimbének is.
Sbiggynek:
A nitric fuel ultraerõs! EdzĂ©s elõtt 10 perccel veszem be az elõĂ*rt 6 szemet ,bemelegĂ*tĂ©sre már tol 1000rel! 2 Ăłra õrĂĽlet Ă©s bedurranás,erõ!!!!!
Ajánlat: YOHIMBE-NITRIC stack. és elérkezik a mennyország.
A mai nap hamarosan indulok haza Ă©s 2 Ăłra a hidromasszázs kádban. LazĂ*tás. Holnap kõkemĂ©ny(60%-os) láb nap lesz.
Ja és Köszi HAJDÚ IMI a VIP edzési lehetõséget!!!!!
Király a társaság!!!Andrewnak: mindjárt hétfõ!!

Válasz idézettel
Régi 2008-06-11, 20:41
gyuros logója
gyuros gyuros offline
Tozo.hu felhasználó

Mit is mondhatnék??!!
YOHIMBE FUEL!!!!
Úuuuuuuuuuuuuristen nagyon király.Resszkes hétfõ!!!!!
Válasz idézettel
Válasz

Jelenleg 2 látogató (0 tag és 2 vendég) böngészi a témát

Téma lehetőségei
Megjelenítési módok

Üzenetküldés szabályai
Nem nyithatsz új témát
Nem szólhatsz hozzá
Nem csatolhatsz
Nem szerkesztheted üzenetedet

[IMG] kód Be
HTML kód Be
Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Témakezdő Fórum Válasz Utolsó üzenet
Tozó Transzformersz szakszervezet Gabcsika PÓKKultinista Egyház Fóruma 17 2008-12-10 19:29

Minden időpont GMT +2 alapján jelenik meg. A pontos idő 09:55.