Menj vissza   Tozo közösség > SPORTOK > BODY BUILDING FÓRUM > Nem csak profiknak...
Regisztráció Blogok Súgó Tagjaink Mai üzenetek Keresés Mai üzenetek Jelöld a fórumokat olvasottnak

Nem csak profiknak... Akik még ismerkednek a sporttal,kezdők - amatőrök kérdései,tapasztalatai.

Válasz

Téma lehetőségei Megjelenítési módok
Régi 2009-06-22, 12:31
Csikiisti logója
Csikiisti Csikiisti offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Jan
Hely: Budapest X.ker
Kor: 40
Üzenet: 182
Szavazó érték:: 11
Csikiisti  kiváló úton jár!!!!
Küljd MSN üzenetet Csikiisti részére
válasz: Edzés Naturálisan

Idézet:
Eredeti szerző izomboy Üzenet megjelenítése
OFF
Így van, bár az ember keresi a pénzt de mindenki elkölti, hogy mire az attol függ mi a hobbija.

Nekem ez, másnak a kocsija a hobbi és arra megy a pénze hogy tuningolja, benzinnel tömi stb.
Nekem ez marha értelmetlennek tûnik ,de nem az, mert az illetõ ettõl boldog, ettõl teljkes értékû.
Nem hiszem,hogy egy tárgy maradéktalanul boldoggá teheti az embert,legyen az akármi,igazán csak akkor lehetünk boldogok és elégedettek,ha úgy érezzük nem fecséreljük el életünk idejét,valamiben,amiben hiszünk sikeresek vagyunk,még ha nem is keresünk vele sok pénzt(mert nem az a lényeg,csak egy szükséges rossz az életben,persze jó ha van),saját utunkat járjuk,megpróbáljuk félretenni egy kicsit a társadalmi elvárásokat(a saját elvárásaim fontosabbak magammal szemben),és próbálunk egy lelki harmóniát terremteni,nyugodtan élni-ezek a dolgok sokkal inkább boldoggá tehetik az embert.
Magyarul(kicsit leegyszerĂ»sĂ*tve)ha a hobbid=a munkád egy boldog ember vagy.
Válasz idézettel
Régi 2009-06-22, 12:45
Csikiisti logója
Tozo.hu felhasználó

Idézet:
Eredeti szerző Pisti,Izompisti Üzenet megjelenítése
Natural testĂ©pĂ*tĂ©s...Ă©rdekes ilyet hallani, mert lássuk be ma már azok is doppingolnak akik csak hobbi szinten Ă»zik ezt a soportot. Legyen 17, vagy 30 Ă©ves már találkoztam ilyen emberekkel. És a legrosszabb azaz, hogy a kajálásrĂłl semmit se tudnak, pedig szerintem x ideig Ăşgyis Ă©pĂĽltek volna. Meg a dopping se csodaszer, kaja nĂ©lkĂ»l nem hat Ăşgy, ahogy akarja az adott illetõ. Nem akarok okoskodni, mert nem Ă©rtek ehez a tĂ©mához, annyira hogy itt osszam az igĂ©t EzĂ©rt is inkább maradok a natural szövegnĂ©l. Aki natural biztos vagyok benne, hogy elgondolkodott párszor azon ,,hogy mi lenne, ha....” mert ezzel a sporttal jár ez a gondolat is...de ilyenkor legalábbis nálam elõjön egy erõsebb Ă©rv, lehet a fiatalásgom miatt „ez mĂ©g nem a naturalsagom csĂşcsa...Ă©s ameddig nem Ă©rtem el azt a szintet nem szabad”, ilyenkor pesze jön vissza mĂ©g 1-2 dolog, hogy jobban fejlõdĂ©k, addig ameddig alapbĂłl magas a hormon termelĂ©sem, Ă©s ha erre rátoldok....de lehet a hormonháztatásomat basznnám el fiatalon(ez lehet hĂĽlyesĂ©g). Az elõbbi mondatom a fiatalabbaknak szĂłlt, hogy várj,lĂ©gy tĂĽrelmes legalább felnõtt korodig, mert akkor jobban tudsz mĂ©rlegelni dolgokat, mint pl. Ezt is. De mindenkinek magán ĂĽgye mit választ.

És a vĂ©gĂ©re 1 hasonlat: KĂ©pzeljĂĽk el, hogy egy autĂł versenyen vagyunk. Egy F1-es BMW autĂł Ă©s 1 hĂ©tköznapi BMW felállnak a rajthoz/cĂ©lhoz. És a menet elindul. A hĂ©tköznapi lĂ©nyegesebben lassabban Ă©r be, mint a F1-es autĂł, de a sima BMW is megtette azt az utat, csak nem olyan nagy eredmĂ©nnyel Ă©s nem olyan gyorsan, de megtette. Ezáltal Ă• is ugyan ott van belsõleg, mint a fejlettebb, nagyobb ellenfele, csak nem olyan szembe tĂ»nõ. Ha valakinek már megvan ez az Ă©rzĂ©s, hogy „megtettem ami tehettem” akkor lĂ©pjen szerintem a fentebbi szintre.
Ami nem 17,18, vagy 19 éves korban jön még elõ...szerintem.
Jól beszélsz.
Nem kell fiatalon elkezdeni,tĂĽrelem izmot terem.
Válasz idézettel
Régi 2009-06-22, 12:46
izomboy logója
izomboy izomboy offline
Tozo.hu Team versenyző

Belépés dátuma: 2007 Dec
Hely: Gyömrő
Kor: 33
Üzenet: 1,915
Szavazó érték:: 31
izomboy hamarosan híressé fog válni! izomboy hamarosan híressé fog válni!
Küljd MSN üzenetet izomboy részére

Idézet:
Eredeti szerző Pisti,Izompisti Üzenet megjelenítése
Ha valakinek már megvan ez az Ă©rzĂ©s, hogy „megtettem ami tehettem” akkor lĂ©pjen szerintem a fentebbi szintre.
Ami nem 17,18, vagy 19 éves korban jön még elõ...szerintem.
Látod? Meg akarod szabni ki mikor mit tegyen..
A te elveid a tiéd, ne basztass vele másokat!
Õt baszottúl zavarja hogy hülye alsógatyád van, de neked az a jó mert nem vág be a picsádba...
Válasz idézettel
Régi 2009-06-22, 12:50
izomboy logója
izomboy izomboy offline
Tozo.hu Team versenyző

Idézet:
Eredeti szerző Csikiisti Üzenet megjelenítése
ha a hobbid=a munkád egy boldog ember vagy.
Akkor Ă©n boldog ember vagyok

Isti, te szereted a dobozok tornyosulását?
Mert én marhára feldobott vagyok szines teli bontatlan dobozok között, mint Dagóbert, fejest ugrálnék bennük
Ha te is Ă*gy vagy ezzel boldog vagy
Válasz idézettel
Régi 2009-06-22, 12:53
izomboy logója
izomboy izomboy offline
Tozo.hu Team versenyző

Idézet:
Eredeti szerző Csikiisti Üzenet megjelenítése
Nem hiszem,hogy egy tárgy maradéktalanul boldoggá teheti az embert, .
Hát ha látnád a haverom arcát mikor mutogatja az Alfája új szpojlereit.
Vagy a frissen eszkábált pohártartót amit saját kézzel csinált, de meg nem mondanád mert olyan mint egy gyári kellék.
Elég boldognak tûnik
Válasz idézettel
Régi 2009-06-22, 13:22
Csikiisti logója
Tozo.hu felhasználó

Idézet:
Akkor Ă©n boldog ember vagyok

Isti, te szereted a dobozok tornyosulását?
Mert én marhára feldobott vagyok szines teli bontatlan dobozok között, mint Dagóbert, fejest ugrálnék bennük
Ha te is Ă*gy vagy ezzel boldog vagy
Elégedett vagyok,jó munkahely.
Válasz idézettel
Régi 2009-06-22, 15:52
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Belépés dátuma: 2007 Oct
Hely: Hungary,1031 Budapest
Üzenet: 2,206
Blog bejegyzések: 96
Szavazó érték:: 133
ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
Küljd Skype üzenetet ToZo részére

Idézet:
OFF
Így van, bár az ember keresi a pénzt de mindenki elkölti, hogy mire az attol függ mi a hobbija.

Nekem ez, másnak a kocsija a hobbi és arra megy a pénze hogy tuningolja, benzinnel tömi stb.
Nekem ez marha értelmetlennek tûnik ,de nem az, mert az illetõ ettõl boldog, ettõl teljkes értékû.

Az én törekvéseim is értetlennek tûnik másnak de én nem is tudom mire költenék ha nem erre.

A legjobb az lenne ha módosabb lennék, nem okozna lelkiismeret furdalást beleõlni a pénzt mert jutna mindenre.

ON
Zoli te meddig voltál naturál és milyen eredmények születtek?
Egy rövid életútat vázolhatnál hm?
Aztán Sasa, aztán Frankó aztán Frankóné, és Tozóné
AZ elsõ 8 Ă©vemet a testĂ©pĂ*tĂ©sben teljesen naturálon ,azaz sportrobival Ă©s formula 80-nal nyomtam abban az idõben. 1991-ben kezdtem az egĂ©szet komolyabban csinálni,ekkor voltam 13-14 Ă©ves. (12 Ă©vesen már otthon nyomogattam a fekvõket meg tolĂłdzkodtam,hogy le merjek menni egy terembe a "nagyok közĂ©".
Akkoriban egy különleges cucchoz,amit külön a california fitnessen kerestztül rendelte nekem anyukám nagyon nagy reményeket fûztem. Emléxem,mik is voltak:
dibencozide - huhh a nevĂ©bõl Ă*tĂ©lve is jĂłnak tĂ»nt
b complex az étvágy miatt csodanövekedést vártam
muira puama- na ez tĂ©nyleg nagyon jĂł volt,sokat fejlõdtem tõle kg-ban Ă©s erõben is. (48 kg-rĂłl egĂ©szen 55kg-ig hĂ*ztam ám!)
Amino fuel liquide- akkoriban csak 1 adagos Ă©s ĂĽdĂ*tõszerĂ»,kb havonta 1-et ittam meg Ă©s vártam a csodát
SMILAX -cseppentõs-na ez sem volt rossz
perfect 3000-alap tömegnövelõ,ez még most is kapható és milyen érdekes a sors...hiszen natures best!!!
Az elsõ komolyabb fehĂ©rjĂ©m a práter utcábĂłl a sporting termĂ©ke volt,valamilyen 80-as protein,több hĂłnapig kuporgattam rá.Ă“riási hatást vártam. Shawn Ray volt a cĂ*mkĂ©jĂ©n.VVVaaaóóó!!!!!
A jóöreg sportrobinál szerintem mĂ©g most sincsen jobb!!! Csak ne lenne anyatej Ă*ze:::sohasem felejtem el a turmix legörgetĂ©se utáni Ă©rzetet....

na mi volt még?
Isostar!!! Edzés közben ez volt a favorit,persze luxus volt a cucc.
Sokszor hozattunk de ez már kĂ©sõbb 3-4 Ă©v után a vágĂłhĂ*drĂłl valami disznĂłknak szánt fehĂ©rjeport. Király volt ez is,biztos jĂł tiszta, minõsĂ©gi.

Egyébként meg nem is értem a kérdést,hiszen én örök-naturál vagyok..
most is...

Válasz idézettel
Régi 2009-06-22, 16:02
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van

A következõ nagy ugrás a gain fast és a gh max volt ,de ez már 1995-97 környékén

Válasz idézettel
Régi 2009-06-22, 16:17
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

1999-ben a másodosztályĂş egri magyar bajnokságon volt az elsõ komolyabb diĂ©tám Ă©s "kiegĂ©szĂ*tĂ©sem". Na persze ez is a mostani tudományos kĂ©szĂĽlĂ©shez kĂ©pest fikarcnyi volt Ă©s töredĂ©ke kiadásban.

Na ez még mondható naturális fazonnak,kemény 75 kg,de porszárazon!! Elsõ is lettem...

Válasz idézettel
Régi 2009-06-22, 16:20
TAki logója
TAki TAki offline
Tozo.hu felhasználó

Kor: 28
Üzenet: 359
Szavazó érték:: 13
TAki  kiváló úton jár!!!!

Idézet:
Eredeti szerző tozo Üzenet megjelenítése
A következõ nagy ugrás a gain fast és a gh max volt ,de ez már 1995-97 környékén
én gain fasttel kezdtem, akkor én már nem vagyok naturál?
Válasz idézettel
Válasz

Jelenleg 1 látogató (0 tag és 1 vendég) böngészi a témát

Téma lehetőségei
Megjelenítési módok

Üzenetküldés szabályai
Nem nyithatsz új témát
Nem szólhatsz hozzá
Nem csatolhatsz
Nem szerkesztheted üzenetedet

[IMG] kód Be
HTML kód Ki
Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Témakezdő Fórum Válasz Utolsó üzenet
Bánkuti Gabriella edzés - felkészülés Gabcsika TBF team versenyzői 437 2012-03-19 18:17
Rengeteg meló, még több edzés dodó MINDENNAPI ÉLET 64 2011-07-21 11:01
Otthoni Edzés black_bl0od Fogyókúra Fórum 10 2011-05-26 13:07
Serge Nubret edzés 70 évesen Bacsek Profik 4 2011-04-22 17:40

Minden időpont GMT +2 alapján jelenik meg. A pontos idő 08:10.