Menj vissza   Tozo kzssg > SPORTOK > FITNESZ FRUM > Fogykra Frum
Regisztrci Blogok Sg Tagjaink Mai zenetek Keress Mai zenetek Jelld a frumokat olvasottnak

Fogykra Frum Itt beszlgethetsz a klnbz fgykrs trkkkrl tmkrl

Vlasz

Tma lehetsgei Megjelentsi mdok
Rgi 2008-12-18, 20:29
Rickson Gracie logja
Rickson Gracie Rickson Gracie offline
Tozo.hu MMA fighter

Belps dtuma: 2008 Jan
Hely: Magyarorszg, Budapest
Kor: 40
zenet: 1,378
Szavaz rtk:: 23
Rickson Gracie  kivl ton jr!!!!
Kljd MSN zenetet Rickson Gracie rszre Kljd Skype zenetet Rickson Gracie rszre
válasz: 10 kg fogyás

Idzet:
Eredeti szerz sasa zenet megjelentse
Csak az a gond, hogy komolyan veszitek a srácot.
Más fórumokon is voltak hasonló inditványozások, melyek idõvel átmennek szemtelenkedésekbe. Nem véletlenül reagáltam le *gy az elején. Ha valaki komolyan érdeklõdik az nem *gy teszi fel a kérdést és nem ismételgeti ugyanazt.
No ebben teljesen igazad van,de adjuk meg neki az esélyt,hátha csak szûkös a szókincse;ha meg átmegy szemtelenkedésbe,akkor majd orvosoljuk a problémát.
Mindenesetre én szurkolok neki!

Vlasz idzettel
Rgi 2008-12-19, 11:49
Boldo logja
Boldo Boldo offline
Tozo.hu felhasznl

Belps dtuma: 2008 Oct
Kor: 30
zenet: 43
Szavaz rtk:: 0
Boldo  kivl ton jr!!!!

Sorry. Tényleg félreértettem.
Szóval azt mondjátok, hogy ne fogyjon le 70 kg-ra 80ról, hanem 80 kg zs*ros emberbõl legyen 80kg kevesebb zs*rral és több izommal.
Ez azért hosszabb folyamat, minthogy 80ról 70re lefogyjon.
De ha már az a cél, hogy 80kg izmos embert faragjunk belõle, akkor tömegelni kellene tiszta kajával és utána diétázni sztem.

Honnan gondoljátok, hogy izmos akar lenni és nem az a célja, hogy 70kg legyen?
1 hónap alatt jó 3 kiló zs*rtól meg tud(na) szabadulni, a testsúlya pedig jó esetben le tudna menni 75 körülire a ch ür*tés miatt.
Szóval a 10 kiló m*nuszhoz valamivel több, mint 2 hónap kellene ideális esetben.

Az hogy az életkorból következtetsz a tudásra nem a legprec*zebb módszer véleményem szerint.
Ezzel a felfogással akkor minden 30 év feletti a konditeremben tudná, hogy mit miért csinál, hogyan végezze a gyakorlatot stb. Hacsak a konditermet nézzük.
Ehhez képest tapasztalataim szerint (ami az életkoromból adódóan szerinted nem lehet, tudással egyetemben) a termeket látogatók 90%-ának fogalma sincs, hogy egyáltalán mit kellen tennie azért, hogy a céljait elérje.
Fogyás céljából elkezdenek futni, merthogy azt hallották, hogy attól fogynak és még évek múltán is ugyanolyan kövéren futkároznának, ha közben az eredménytelenség miatt nem hagyták volna abba.
Így fordulhat elõ, hogy a minap is láttam egy "hölgy"-et "nyakig" fóliával betekerve a futópadon.
Vagy hogy egyesek még mindig azt hiszik, hogyha én hasazok, akkor lefogok fogyni a hasamból és hasonló dolgok.

A hasam egyébként csak messzirõl nézett ki jól, mert még volt rajtam bõven zs*r.
Vlasz idzettel
Rgi 2008-12-19, 12:04
izomboy logja
izomboy izomboy offline
Tozo.hu Team versenyz

Belps dtuma: 2007 Dec
Hely: Gymr
Kor: 33
zenet: 1,915
Szavaz rtk:: 30
izomboy hamarosan hress fog vlni! izomboy hamarosan hress fog vlni!
Kljd MSN zenetet izomboy rszre

Viszont a derekad vékony és olyan Molnár Petis beütésû a pózod

Már csak izmosnak kel lenni és komolyabban veszik a tanácsaid.
Akár jók azok ,akár nem ,ez feltétele.
Vlasz idzettel
Rgi 2008-12-19, 13:36
Boldo logja
Boldo Boldo offline
Tozo.hu felhasznl

Belps dtuma: 2008 Oct
Kor: 30
zenet: 43
Boldo  kivl ton jr!!!!

A derekam az hál istennek tényleg inkább a keskenyebbek közé tartozik, de nem is olyan könnyen jön az izom.
Nem mintha a kettõnek köze lenne egymáshoz. :-)
A kép a diéta végén készült, azóta már nekiálltam a tömegelésnek ésszel.
Szóval már csak évek kérdése és izmos leszek.

Tényleg igazad volt abban, hogy izmosnak kell lenned és komolyabban veszik a tanácsot AKÁR JÓ, AKÁR NEM.
Tehát abból sem szabad kiindulni, hogy veszünk egy jó felép*tésû nagydarab embert, mert lehet, hogy fogalma sincs az egészrõl csak szerencséje van genetikailag.
Van ilyen ismerõsöm.
Mindent összeeszik v éppen alig eszik és kegyetlen jól néz ki.
Ez ilyen.
Nem másokkal kell törõdnöd, hanem azzal, hogy magadhoz képest mit értél el.
Nem másokkal, hanem önmagaddal és önmagadért küzdessz.
Vlasz idzettel
Rgi 2008-12-19, 18:33
Rickson Gracie logja
Rickson Gracie Rickson Gracie offline
Tozo.hu MMA fighter

Belps dtuma: 2008 Jan
Hely: Magyarorszg, Budapest
Kor: 40
zenet: 1,378
Szavaz rtk:: 23
Rickson Gracie  kivl ton jr!!!!
Kljd MSN zenetet Rickson Gracie rszre Kljd Skype zenetet Rickson Gracie rszre

Látod sasa,h milyen jó,h nyitotta ez a djigi srác a topikot; most mindenki megtudja itt beszélni ,h kinek kell fogyni,és h*zni...
Eszmecserék folynak a kedves "hozzászólók" testébõl kihozható maximumról...
Nem muszáj ide djigi!

Vlasz idzettel
Rgi 2012-02-18, 13:09
Trixi7309 Trixi7309 offline
Tozo.hu felhasznl

Belps dtuma: 2012 Feb
Kor: 44
zenet: 2
Trixi7309  kivl ton jr!!!!

Sikerült!1 hónap alatt lefogytam 16 kilót és már 8 hónapja tartom a súlyomat!
Semmi barom gyógyszer,étrend kiegész*tõ stb. nem kellett hozzá csak akarat és elszántság!
Reggel ébredéskor egy szelet korpás kenyér valami felvágottal ami nem zs*ros és 1 natúr joghurt,ha nem szereted keverj bele valami kis diétás lekvárt vagy kis gyümölcsöt (nagyon pici cukrot/édes*tõt).
Én t*zórait nem ettem,ha éhesnek éreztem magam 2-3 evõkanál zabkorpa v*zzel.
Ebéd zs*rmentes húsok zöldségkörettel vagy fõzelék joghurttal/kefirrel teljes kiõrlésû lisztel behabarva 1 szelet korpás kenyérrel és 1 pohár cukormentes ivólé.Ha rántásos fõzelékkel lenne dolgunk,ne lisztel rántsuk,vegyünk ki a fõzelékbõl zöldséget és turmixolva keverjük bele a fõzelékbe.Fõzhetsz bele akár egy egészben beleütött tojást is.
Uzsonna egy kis teljes kiõrlésû zabkorpás keksz 3-4db egy almával,1 pohár zs*rszegény tej (aki nem b*rja,lehet v*z vagy szintén ivólé)
Vacsora lefekvés elõtt 2 órával,én legtöbbször csak párolt zöldséget ettem,de tükörtojást,fõt tojást vagy sovány húst,szafaládé is lehet 1 szelet korpás kenyérrel,de eheted a zöldségköret mellé ezeket.

Sütit is ettem (igaz napi 1-2 kockát)egy bögrés fajtát,ami napokig jó és 30 perc alatt kész és bármi szórható a tetejére.
1 pohár joghurt
3 tojás
3/4 joghurtos pohár étolaj
1 joghurtos pohár cukor-1 van.cukor-csipet só
Ezeket simán kézi habverõvel kicsit felverem.
Majd-
2 és 1/2 teljes kiõrlésû lisztet elkeverni 1 csomag sütõporral.
Ezt az elõbbi elegybe keverjük jó alaposan,olajozott-lisztezett tepsibe öntjük és bármit szórhatsz a tetejére,még lekvárt is csöpögtethetsz rá!Közepes lángon kb. 20 perc és kész.

Én mindent étolajjal csináltam,de csak cs*nnyán.Egy ami még nagyon fontos,nem szabad fullra enni magad soha sem,mindig annyit egyél amennyivel érzed,hogy a gyomrod már nem üres.Sokat sétáltam vagy épp zenét hallgattam fõzés/házimunka közbe és táncoltam, (elég muris lehetett)
Mellette szedtem multivitamint.Amiket le*rtam variálhatod ahogy te szeretnéd,bármelyik napszakra.Én azóta is figyelek arra mit eszek,de már bátrabban is hozzá merek nyúlni mindenhez,csak a zs*ros részt hagyom ki.Ennyi a fogyókúrám története.Nekem volt szerencsém fogyitabblettához az elsõ szemtõl majdnem a mentõ vitt a kórházba,mert felvitte a vérnyomásom és a sz*vem ezerrel kalapált!
Ha van valaki bátor és kipróbálná az én módszerem,akkor hajrá és elõre is sok sikert.
Vlasz idzettel
Rgi 2012-03-05, 23:49
Gabcsika logja
Gabcsika Gabcsika offline
Tozo.hu felhasznl

Belps dtuma: 2007 Nov
Hely: Budapest
Kor: 37
zenet: 3,228
Blog bejegyzsek: 12
Szavaz rtk:: 49
Gabcsika az akit nagyszer megpillantani Gabcsika az akit nagyszer megpillantani Gabcsika az akit nagyszer megpillantani Gabcsika az akit nagyszer megpillantani Gabcsika az akit nagyszer megpillantani Gabcsika az akit nagyszer megpillantani
Kldj AIM zenetet Gabcsika rszre Kljd MSN zenetet Gabcsika rszre Kljd Skype zenetet Gabcsika rszre

Igazán d*cséretes amit csináltál, le a kalappal! a sütit pedig kipróbálom!

Vlasz idzettel
Vlasz

Jelenleg 1 ltogat (0 tag s 1 vendg) bngszi a tmt

Tma lehetsgei
Megjelentsi mdok

zenetklds szablyai
Nem nyithatsz j tmt
Nem szlhatsz hozz
Nem csatolhatsz
Nem szerkesztheted zenetedet

[IMG] kd Be
HTML kd Ki
Frum ugrs

Minden időpont GMT +2 alapjn jelenik meg. A pontos idő 07:40.