Menj vissza   Tozo közösség > TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTÉS > TOZONUTRITION
Regisztráció Blogok Súgó Tagjaink Mai üzenetek Keresés Mai üzenetek Jelöld a fórumokat olvasottnak

Válasz

Téma lehetőségei Megjelenítési módok
Régi 2011-01-27, 17:35
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Belépés dátuma: 2007 Oct
Hely: Hungary,1031 Budapest
Kor: 40
Üzenet: 2,206
Blog bejegyzések: 96
Szavazó érték:: 133
ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
Küljd Skype üzenetet ToZo részére
Intensify Energy

Nagy Tibi K1 bajnokunk is hivatalosan leszerzõdött a céghez!
Sok szeretettel ĂĽdvözöljĂĽk az INTENSIFY ENERGY arcakĂ©nt Ă©s remĂ©ljĂĽk maximálisan tudjuk segĂ*teni a további cĂ*mek elĂ©rĂ©sĂ©ben!

"
JanuártĂłl már kaphatĂłk TĂłth Zoltán (Mr. Universe, testĂ©pĂ*tõ Világbajnok) saját táplálĂ©k-kiegĂ©szĂ*tõi, a Tozo Nutrition termĂ©kcsalád elsõ 3 termĂ©ke, melyekbõl az „Intensify” nevĂ» kĂ©szĂ*tmĂ©ny az Ă©n ajánlásommal kerĂĽlt a piacra.
Az amerikai gyárban kifejlesztett, garantált minõsĂ©gĂ» Ă©s hatĂ©konyságĂş Kre-Alkalyn, egy rendkĂ*vĂĽli izom- Ă©s erõnövelõ kĂ©szĂ*tmĂ©ny, amit Ă©n a max. erõs, valamint az erõállĂłkĂ©pessĂ©gi edzĂ©seim fokozására fogyasztok igen nagy elõszeretettel."

Nagy Tibi -RONIN blog :

http://nagytibi.blogspot.com/2011/01...mekcsalad.html

Utoljára ToZo módosította 2011-01-27, 17:44-kor.
Válasz idézettel
Régi 2011-01-27, 19:24
Gabcsika logója
Gabcsika Gabcsika offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Nov
Hely: Budapest
Kor: 37
Üzenet: 3,228
Blog bejegyzések: 12
Szavazó érték:: 49
Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani
Küldj AIM üzenetet Gabcsika részére Küljd MSN üzenetet Gabcsika részére Küljd Skype üzenetet Gabcsika részére
válasz: Intensify Energy

Juj de jo!!!! Tibit nagyon szeretem nagyon tanult, tapasztalt harcos!
Es a Tozonutrition termekcsalad a visszajelzesek, az eladasok alapjan, nagyon igeretes, bevalt formula. Sokan szeretik es fuggõive valnak, mint Metzler Ancsam, akinek ugy kell kivenni a flakont a szajabol

Válasz idézettel
Régi 2011-09-28, 16:38
KICSI logója
KICSI KICSI offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Nov
Kor: 39
Üzenet: 60
Szavazó érték:: 11
KICSI  kiváló úton jár!!!!
Jubileumi VB-gyõzelmet aratott Nagy Tibor

Pályafutásának 25. évfordulóján Nagy Tibor kick-boxoló látványos gyõzelmet aratott a német Tino Groth felett, ezzel pedig megszerezte a Világbajnoki övet.
Az elmĂşlt hĂ©tvĂ©gĂ©n, szeptember 19-24-ig, Ausztriában, BĂ©csben rendeztĂ©k a World Kickboxing Federation amatõr EurĂłpa-bajnokságot, melynek az utolsĂł napján, szombaton Nagy Tibor szállt ringbe Tino Groth nĂ©met kick-boxolĂłval, hogy elhĂłdĂ*tsa tõle a Világbajnoki övet. Terve annyira jĂłl sĂĽlt el, hogy egy menet alatt sikerĂĽlt teljesen "leszedálnia" ellenfelĂ©t, aki a második menetre már nem állt ki, ezzel pedig eldõlt a meccs is. Nagy Tibor elmondása szerint gyõzelmĂ©hez sokban hozzájárult az, hogy elõzetesen kielemeztĂ©k ellenfele gyengesĂ©geit, hiszen vĂ©gig azokat támadta. "Sokáig tartott a felkĂ©szĂĽlĂ©s, hiszen nagyon szĂ©p eredmĂ©nyei vannak a nĂ©met srácnak. VideĂłn kielemeztĂĽk a gyenge pontjait, ezĂ©rt combrĂşgásokkal támadtam, aminek meg is lett az eredmĂ©nye." - mesĂ©lte a sportolĂł a NapiászOnline-nak, aki azt is elárulta, hogy nem is annyira az övnek, inkább az eredmĂ©nynek örĂĽlt nagyon.

"JĂł Ă©rzĂ©s volt a kezemben tartani, de nem az öv számĂ*t, hanem az, hogy eredmĂ©nyesek voltunk. És ezt nem csak a legutolsĂł meccsemre Ă©rtem, hanem arra a huszonöt Ă©vre, amiĂłta ezen a pályán vagyok." Nagy Tibor jubileumi gyõzelme után sem határolĂłdik el a sporttĂłl, de mint mondta, már nem szeretne tovább erõlködni. Az ugyanis köztudott, hogy ma Magyarországon a sportolĂłk helyzete is kĂĽlönleges, hiszen hiába a tehetsĂ©g Ă©s a kitartás, támogatĂłkra is nagy szĂĽksĂ©g lenne. "Nem vagyok már Ă©n sem fiatal gyerek, itthon pedig elĂ©g nehĂ©zkesen mennek a dolgok. Ăšgy voltam vele, hogy ha megnyerem ezt a meccset, akkor már nem fogok erõlködni. Ha jönnek jĂł lehetõsĂ©gek, ajánlatok, amelyek motiválhatnak, akkor Ă©lni fogok velĂĽk, de ha nem, akkor már nem lesz hiányĂ©rzetem."

Foto: Team WARRIOR, www.bartfaifoto.hu
A jelenleg 37 Ă©ves sikeres sportolĂł mögött - ahogy az lenni szokott - termĂ©szetesen most is áll egy erõskezĂ» nõ, aki szerelme meccseit ugyan vĂ©gig izgulja, ennek ellenĂ©re elfogadta Ă©s vállalta az ezzel járĂł nehĂ©zsĂ©geket is. Annál is inkább, hiszen Tibi arrĂłl is beszámolt portálunknak, hogy barátnõje nem csak szenvedĂ©lyesen szereti a kĂĽzdõsportokat, de Ă»zi is azokat. Közös tĂ©ma tehát mindig akad, Ă*gy nem csoda, hogy Nagy Tibor Ăşgy vĂ©lekedik: "Megtaláltam a NĂ•T."

A Tozo Team szĂ*vbõl gratulál gyõzelemhez.
Válasz idézettel
Régi 2011-09-28, 17:59
fridus logója
fridus fridus offline
Tozo team fitnessmodell versenyző

Belépés dátuma: 2008 Feb
Kor: 29
Üzenet: 446
Szavazó érték:: 14
fridus  kiváló úton jár!!!!
válasz: Intensify Energy

Gratulálok!!!!
Válasz idézettel
Válasz

Jelenleg 1 látogató (0 tag és 1 vendég) böngészi a témát

Téma lehetőségei
Megjelenítési módok

Üzenetküldés szabályai
Nem nyithatsz új témát
Nem szólhatsz hozzá
Nem csatolhatsz
Nem szerkesztheted üzenetedet

[IMG] kód Be
HTML kód Be
Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Témakezdő Fórum Válasz Utolsó üzenet
Intensify Plasmaexpander ToZo TOZONUTRITION 11 2011-02-23 17:54

Minden időpont GMT +2 alapján jelenik meg. A pontos idő 07:40.