Menj vissza   Tozo közösség > IWI > IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum
Regisztráció Blogok Súgó Tagjaink Mai üzenetek Keresés Mai üzenetek Jelöld a fórumokat olvasottnak

IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum Infók,témák,anyagok,letölthető dokumentumok,kérdések - minden ,ami az iskolával kapcsolatos

Válasz

Téma lehetőségei Megjelenítési módok
Régi 2009-10-19, 14:54
picur logója
picur picur offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Jun
Kor: 29
Üzenet: 176
Szavazó érték:: 11
picur  kiváló úton jár!!!!
Küljd MSN üzenetet picur részére Küljd Skype üzenetet picur részére
válasz: IWI-4.kurzus edzõképzõ 2009.október 04-

Sziasztok! Mi is hatalmas elmenyekkel erkeztunk tegnap este haza,bar versenyen sokat voltam mar,de expoval egybekotott versenyen/eken meg nem volt szerencsem reszt venni,igy ez nekem is uj volt. Koszonjuk szepen a lehetoseget hogy ott lehettunk,ugy gondolom hogy a feladatokat mindenki elvezte es ahogy lattam tenyleg mindenki becsulettel teljesitette a feladatok amiket kaptunk!

A starvendegek egyenesen fenomenalisak voltak,bar Markusban csalodtam egy kicsit,mert lattam egy esetet amikor eppen lenem seperte a lany kezet a vallarol mikor szolt neki,hogy szeretne egy fotot,de Dennis nagyon kozvetlen volt mindenkivel,vele aki akart es tudott valamilyen nyelven meg beszelhetett is,de Markus csak a standosokkal beszelgetett szinte,de azert a fizikuma es a fellepese szenzacios volt.

Tozo! En is szeretnek gartulalni neked!

Koszonjuk megegyszer

http://bigmuscleshop.hu/

P i c u r
Válasz idézettel
Régi 2009-10-19, 16:39
Denzon logója
Denzon Denzon offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Aug
Hely: 1039, 90402
Kor: 35
Üzenet: 517
Blog bejegyzések: 2
Szavazó érték:: 15
Denzon hamarosan híressé fog válni!
Küljd MSN üzenetet Denzon részére Küljd Skype üzenetet Denzon részére

Idézet:
Eredeti szerző picur Üzenet megjelenítése
Sziasztok! Mi is hatalmas elmenyekkel erkeztunk tegnap este haza,bar versenyen sokat voltam mar,de expoval egybekotott versenyen/eken meg nem volt szerencsem reszt venni,igy ez nekem is uj volt. Koszonjuk szepen a lehetoseget hogy ott lehettunk,ugy gondolom hogy a feladatokat mindenki elvezte es ahogy lattam tenyleg mindenki becsulettel teljesitette a feladatok amiket kaptunk!

A starvendegek egyenesen fenomenalisak voltak,bar Markusban csalodtam egy kicsit,mert lattam egy esetet amikor eppen lenem seperte a lany kezet a vallarol mikor szolt neki,hogy szeretne egy fotot,de Dennis nagyon kozvetlen volt mindenkivel,vele aki akart es tudott valamilyen nyelven meg beszelhetett is,de Markus csak a standosokkal beszelgetett szinte,de azert a fizikuma es a fellepese szenzacios volt.

Tozo! En is szeretnek gartulalni neked!

Koszonjuk megegyszer

Szerintem én is azt az esetet láttam, amit Te, de egy kicsit más szögbõl. Az a lány konkrétan a bicepszét akarta megmarkolni, ami szerintem szó nélkül pofátlanság. Igaz, hogy a közönségért vannak ott a srácok, de azért mindennek van határa. Õk nem bazári majmok. A másik pedig, hogy én személyesen 10 percet beszéltem Markusszal egészen közvetlenül, csak meg kellett próbálni. Lehet, hogy néha nincs kedve beszélni, mert hallottam, hogy sokan annyival mentek oda "I Fan!". Most erre nem lehet sokat alapozni.
Inkább sajnáltam õket, mert a magyar közönsĂ©g nem azt látja bennĂĽk, amit pl. Amerikában. Ott a teljesĂ*tmĂ©nyt, eredmĂ©nyt látják Ă©s csodálják õket! ArrafelĂ© nem kell motiválni a közönsĂ©get, hogy tapsoljon, ha egy olyan ember kĂ©szĂĽl a szĂ*npadra lĂ©pni, aki 20 Ă©ve formálja a testĂ©t. Markus bizony nem egy hĂ©tköznapi látvány, de termĂ©szetesen ez is szubjektĂ*v, mint az Ă©n meglátásom.
Válasz idézettel
Régi 2009-10-20, 20:56
picur logója
picur picur offline
Tozo.hu felhasználó

Idézet:
Eredeti szerző Denzon Üzenet megjelenítése
Szerintem én is azt az esetet láttam, amit Te, de egy kicsit más szögbõl. Az a lány konkrétan a bicepszét akarta megmarkolni, ami szerintem szó nélkül pofátlanság. Igaz, hogy a közönségért vannak ott a srácok, de azért mindennek van határa. Õk nem bazári majmok. A másik pedig, hogy én személyesen 10 percet beszéltem Markusszal egészen közvetlenül, csak meg kellett próbálni. Lehet, hogy néha nincs kedve beszélni, mert hallottam, hogy sokan annyival mentek oda "I Fan!". Most erre nem lehet sokat alapozni.
Inkább sajnáltam õket, mert a magyar közönsĂ©g nem azt látja bennĂĽk, amit pl. Amerikában. Ott a teljesĂ*tmĂ©nyt, eredmĂ©nyt látják Ă©s csodálják õket! ArrafelĂ© nem kell motiválni a közönsĂ©get, hogy tapsoljon, ha egy olyan ember kĂ©szĂĽl a szĂ*npadra lĂ©pni, aki 20 Ă©ve formálja a testĂ©t. Markus bizony nem egy hĂ©tköznapi látvány, de termĂ©szetesen ez is szubjektĂ*v, mint az Ă©n meglátásom.
Szia! Nem azt láthattad, ugyanis 100%ig biztos vagyok benne hogy a vállát fogta Ă©s szĂłlt is neki pár normális Ă©s kedves mondatot... innentõl meg már leĂ*rtam amit láttam. De azĂ©rt örĂĽlök neki hogy Te pozitĂ*vumot is láttál/ tapasztaltál.

P i c u r
Válasz idézettel
Régi 2009-10-21, 00:02
Kraszi logója
Kraszi Kraszi offline
tozo.hu moderátor-szakértő

Belépés dátuma: 2009 Feb
Kor: 36
Üzenet: 131
Szavazó érték:: 10
Kraszi  kiváló úton jár!!!!

OkĂ©, szerintem hagyjuk a tĂ©mát. AzĂ©rt is, mert mi felnĂ©zĂĽnk egy picit rájuk, amit eddig letettek az asztalra az ott is van. A másik pedig, h váltottam pár szĂłt Markus-szal a mosdĂłban, Ă©s állĂ*tása szerint kettõ Ăłrát várt arra, h kapjon inni. Nem igazán Ă©rtem, h ez hogyan lehetsĂ©ges, de ha igaz, akkor nemcsoda, h harapĂłs volt vasárnap. Ráadásul a pĂłzolás után rosszul volt.
Mondom, hagyjuk.
Egyébként tényleg szuper volt az egész, csak ugye az Iwisek kissé korán léceltek. Nemdebár? Nem errõl volt szó.
Válasz idézettel
Régi 2009-10-21, 12:48
Petrus Petrus offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2009 Oct
Kor: 35
Üzenet: 5
Szavazó érték:: 0
Petrus  kiváló úton jár!!!!

Sziasztok!

A Fitparádéról a dolgozatot mikorra kéritek?
Válasz idézettel
Régi 2009-10-22, 23:57
picur logója
picur picur offline
Tozo.hu felhasználó

Szia Gabcsika! Azt szeretném kérdezni,hogy Ti ott lesztek a Superbody-n?

P i c u r
Válasz idézettel
Régi 2009-10-25, 19:41
rollerlondon logója
rollerlondon rollerlondon offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2009 Feb
Kor: 34
Üzenet: 11
Szavazó érték:: 0
rollerlondon  kiváló úton jár!!!!

http://www.eszbonto.hu/linkek.php?linkalkat=5875

Sokat segĂ*thet sokmindenkinek
Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 01:02
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Belépés dátuma: 2007 Oct
Hely: Hungary,1031 Budapest
Kor: 40
Üzenet: 2,206
Blog bejegyzések: 96
Szavazó érték:: 133
ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
Küljd Skype üzenetet ToZo részére

Idézet:
Eredeti szerző picur Üzenet megjelenítése
Szia Gabcsika! Azt szeretném kérdezni,hogy Ti ott lesztek a Superbody-n?
Nem,senki nem lesz tõlünk.

Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 01:03
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van

Idézet:
Eredeti szerző Petrus Üzenet megjelenítése
Sziasztok!

A Fitparádéról a dolgozatot mikorra kéritek?
MinnĂ©l hamarabb,legjobb ha a friss Ă©lmĂ©yekbõl Ă*rod meg.

Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 01:05
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Idézet:
Eredeti szerző Kraszi Üzenet megjelenítése
Egyébként tényleg szuper volt az egész, csak ugye az Iwisek kissé korán léceltek. Nemdebár? Nem errõl volt szó.
Na akkor ezt egy kis extra meglepetĂ©ssel dĂ*jazzuk majd az Ăşj csoport felĂ© Kraszikám.OK?
szerintem Te már sejted is melyik finomságot vegyük elõ. Emlékezetes lesz.

Válasz idézettel
Válasz

Jelenleg 1 látogató (0 tag és 1 vendég) böngészi a témát

Téma lehetőségei
Megjelenítési módok

Üzenetküldés szabályai
Nem nyithatsz új témát
Nem szólhatsz hozzá
Nem csatolhatsz
Nem szerkesztheted üzenetedet

[IMG] kód Be
HTML kód Ki
Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Témakezdő Fórum Válasz Utolsó üzenet
IWI-3.kurzus edzőképző 2009- február 14.- ToZo IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum 33 2009-11-27 11:02
Új IWI - edzőképző Testépítés - fitnesz tanfolyam 2008.10.04.- ToZo IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum 285 2009-10-29 08:07
IWI - edzőképző Testépítés - fitnesz tanfolyam 2008.02.23- ToZo IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum 94 2009-04-01 23:19

Minden időpont GMT +2 alapján jelenik meg. A pontos idő 08:13.