Menj vissza   Tozo közösség > SPORTOK > FITNESZ FÓRUM > Fogyókúra Fórum
Regisztráció Blogok Súgó Tagjaink Mai üzenetek Keresés Mai üzenetek Jelöld a fórumokat olvasottnak

Fogyókúra Fórum Itt beszélgethetsz a kólönböző fógyókúrás trükkökről témákról

Válasz

Téma lehetőségei Megjelenítési módok
Régi 2010-09-09, 16:07
medipro medipro offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2010 Sep
Üzenet: 1
Szavazó érték:: 0
medipro  kiváló úton jár!!!!
ZsĂ*rleszĂ*vĂĄs kapszulĂĄval

Sziasztok!
A minap egy marĂŠk ĂşjsĂĄg a kezembe kerĂźlt - amelyeket ĂŠn, hĂ*mnemĂťkĂŠnt, csupĂĄn a fodrĂĄsznĂĄl lapozgatok...
Van benne ez a re...36 nevĂť csoda.
Van valakinek valami informĂĄciĂłja rĂłla esetleg?
A hirdetĂŠs nem tĂşl informatĂ*v..
Válasz idézettel
Régi 2010-09-09, 19:33
motoros bandy logója
motoros bandy motoros bandy offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2010 May
Hely: százhalombatta
Kor: 39
Üzenet: 1,021
Blog bejegyzések: 7
Szavazó érték:: 18
motoros bandy  kiváló úton jár!!!!
vĂĄlasz: ZsĂ*rleszĂ*vĂĄs kapszulĂĄval

[quote=medipro;23251]Sziasztok!
A minap egy marĂŠk ĂşjsĂĄg a kezembe kerĂźlt - amelyeket ĂŠn, hĂ*mnemĂťkĂŠnt, csupĂĄn a fodrĂĄsznĂĄl lapozgatok...
Van benne ez a re...36 nevĂť csoda.
Van valakinek valami informĂĄciĂłja rĂłla esetleg?
A hirdetĂŠs nem tĂşl informatĂ*v..[/quote

Üszinte leszek: HAGYD A SUNYI P ....ÁBA az egÊszet
Válasz idézettel
Régi 2010-12-28, 14:28
nyirfakati nyirfakati offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2010 Dec
Üzenet: 2
nyirfakati  kiváló úton jár!!!!

Szia!

ErrĂľl a termĂŠkrĂľl nem tudok neked semmit mondani, maximum csak azt tudom ajĂĄnlani, ami nekem segĂ*tett. Nekem a munkĂĄm miatt nagyon fontos, hogy ne jĂśjjĂśn fel rĂĄm plusz kilĂł, Ă*gy mĂĄr egy csomĂł mindent kiprĂłbĂĄltam. (volt amit nem kellett volna). VĂŠgĂźlis ami tĂŠnyleg mĂťkĂśdik az egy zsĂ*rmĂĄgnes tabletta. Annyi vele a teendĂľ. hogy amikor egy nagyobb kajĂĄlĂĄsra kĂŠszĂźlsz, amirĂľl tudod, hogy megbĂĄnnĂĄd, akkor evĂŠs elĂľtt beveszel 1 vagy 2 tablettĂĄt. Ez nem fogyaszt, csak nem engedi, hogy az ĂŠppen bevitt kalĂłriĂĄk ĂŠs szĂŠnhidrĂĄtok beĂŠpĂźljenek, gyakorlatilag nem engedi, hogy hĂ*zz. Nekem bejĂśtt ezĂŠrt ajĂĄnlom neked is! Ha edzel ĂŠs csak pĂĄr plusz kilĂł van rajtad, akkor prĂłbĂĄld ki a D..... zsĂ*rĂŠgetĂľ ampullĂĄt, ami 2 hĂŠt alatt segĂ*t levinni rĂłlad azt a pĂĄr plusz kilĂłt, amitĂľl baromi nehĂŠz megszabadulni. RemĂŠlem tudtam neked segĂ*teni!

Üdv: Kati
Válasz idézettel
Régi 2010-12-28, 15:03
Gabcsika logója
Gabcsika Gabcsika offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Nov
Hely: Budapest
Kor: 37
Üzenet: 3,228
Blog bejegyzések: 12
Szavazó érték:: 49
Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani
Küldj AIM üzenetet Gabcsika részére Küljd MSN üzenetet Gabcsika részére Küljd Skype üzenetet Gabcsika részére

Idézet:
Eredeti szerző nyirfakati Üzenet megjelenítése
Szia!

ErrĂľl a termĂŠkrĂľl nem tudok neked semmit mondani, maximum csak azt tudom ajĂĄnlani, ami nekem segĂ*tett. Nekem a munkĂĄm miatt nagyon fontos, hogy ne jĂśjjĂśn fel rĂĄm plusz kilĂł, Ă*gy mĂĄr egy csomĂł mindent kiprĂłbĂĄltam. (volt amit nem kellett volna). VĂŠgĂźlis ami tĂŠnyleg mĂťkĂśdik az egy zsĂ*rmĂĄgnes tabletta. Annyi vele a teendĂľ. hogy amikor egy nagyobb kajĂĄlĂĄsra kĂŠszĂźlsz, amirĂľl tudod, hogy megbĂĄnnĂĄd, akkor evĂŠs elĂľtt beveszel 1 vagy 2 tablettĂĄt. Ez nem fogyaszt, csak nem engedi, hogy az ĂŠppen bevitt kalĂłriĂĄk ĂŠs szĂŠnhidrĂĄtok beĂŠpĂźljenek, gyakorlatilag nem engedi, hogy hĂ*zz. Nekem bejĂśtt ezĂŠrt ajĂĄnlom neked is! Ha edzel ĂŠs csak pĂĄr plusz kilĂł van rajtad, akkor prĂłbĂĄld ki a D...... zsĂ*rĂŠgetĂľ ampullĂĄt, ami 2 hĂŠt alatt segĂ*t levinni rĂłlad azt a pĂĄr plusz kilĂłt, amitĂľl baromi nehĂŠz megszabadulni. RemĂŠlem tudtam neked segĂ*teni!

NekĂźnk is van ilyen, ĂŠs a piacon mi vagyunk a legolcsĂłbbak. PL: QNT: Chitosan, BSN : Cheeters, Vagy Helthy Amerika: NOVOLEAN

ĂŠn az utĂłbbi eszem, ĂŠs bevĂĄllil. Monduk ezek nem zsĂ*rĂŠgetĂľk, ĂŠs nincs is kĂśzĂźk ahhoz, hanem csak egyszerĂťen a felesleges ch.-t becsomagolja, ĂŠs a szĂŠklettek kiĂźrĂźl. Mondjuk buta az aki azt gondolja, hogy akkor most lehet zabĂĄlni....

Válasz idézettel
Régi 2010-12-29, 12:42
nyirfakati nyirfakati offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2010 Dec
Üzenet: 2
nyirfakati  kiváló úton jár!!!!

Szia!

HĂĄt amit ĂŠn szedek az is teljesen jĂł ĂĄrban van. Meg amĂşgy sem az ĂĄr a lĂŠnyeg nekem, hanem a hatĂĄsa. AmĂşgy tisztĂĄban vagyok vele, hogy a zsĂ*rmĂĄgnes nem fogyaszt, csupĂĄn nem engedi beĂŠpĂźlni a szĂŠnhidrĂĄtokat. Ha mĂĄr nevĂŠn nevezzĂźk a dolgokat ĂŠn a D.......x zsĂ*rmĂĄgnest hasznĂĄlom. Anno azĂŠrt vĂĄlasztottam ezt, mert kitozan van benne, mĂŠghozzĂĄ a leĂ*rĂĄs szerint olyan, ami mĂĄr egy Ăşjabb technolĂłgiĂĄval kĂŠszĂźlt ĂŠs 1 Ăłra helyett 1 perc alatt kĂśti meg a zsĂ*rokat. Ugye magamba nem lĂĄtok bele, de annyi biztos hogy nĂĄlam hĂłnapok Ăłta ez az ami mĂťkĂśdik. RemĂŠlem tudtam ezzel valakinek segĂ*teni.

Utoljára ToZo módosította 2010-12-29, 17:50-kor.
Válasz idézettel
Régi 2011-01-15, 11:34
hani hani offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Jun
Üzenet: 888
Szavazó érték:: 18
hani  kiváló úton jár!!!!

ZSÍRLESZÍVÁS KAPSZULÁVAL? -AKKOR TESSÉK EZT MEGPRÓBÁLNI!!!!
Válasz idézettel
Régi 2011-01-15, 12:37
KICSI logója
KICSI KICSI offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Nov
Kor: 39
Üzenet: 60
Szavazó érték:: 11
KICSI  kiváló úton jár!!!!

Nekem nagyon bevĂĄlik a Burnin High.
Az ĂŠhsĂŠget mĂĄr nem ismerem, az energiaszintem a diĂŠta alatt nem csĂśkkent semmit.
Válasz idézettel
Válasz

Jelenleg 1 látogató (0 tag és 1 vendég) böngészi a témát

Téma lehetőségei
Megjelenítési módok

Üzenetküldés szabályai
Nem nyithatsz új témát
Nem szólhatsz hozzá
Nem csatolhatsz
Nem szerkesztheted üzenetedet

[IMG] kód Be
HTML kód Ki
Fórum ugrás

Minden időpont GMT +2 alapján jelenik meg. A pontos idő 07:00.