Menj vissza   Tozo közösség > IWI > IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum
Regisztráció Blogok Súgó Tagjaink Mai üzenetek Keresés Mai üzenetek Jelöld a fórumokat olvasottnak

IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum Infók,témák,anyagok,letölthető dokumentumok,kérdések - minden ,ami az iskolával kapcsolatos

Válasz

Téma lehetőségei Megjelenítési módok
Régi 2009-10-28, 09:24
Gabiapu logója
Gabiapu Gabiapu offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2009 Jan
Kor: 43
Üzenet: 10
Szavazó érték:: 0
Gabiapu  kiváló úton jár!!!!
válasz: IWI-4.kurzus edzõképzõ 2009.október 04-

Ha kicsit tudok segĂ*teni az anatĂłmiához:

http://rapidshare.com/files/10201101...kapor.iso.html

Én is az elõzõ csoportok hozzászólásai közt találtam. Javaslom Nektek is hogy nézelõdjetek a régebbi "évfolyamok" anyagai közt.
Ha bármiben segĂ*tsĂ©g kellhet, szĂ*vesen!
Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 11:11
Marianna Marianna offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2009 Oct
Üzenet: 8
Marianna  kiváló úton jár!!!!

Szia,

Nagyon köszönjĂĽk a segĂ*tsĂ©get de egy gond van nem lehet megnyĂ*tni. "Error" ĂĽzenetet kapunk. PrĂłbáltam már Ăşgy is ahogy az elõzõ csoportnak leĂ*rták hogy hogy kell letölteni de nem lehet. Az IT kollegáim is nĂ©ztĂ©k már de nekik sem sikerĂĽlt. Ha van valakinek ötlete vagy sikerĂĽlt neki megnyitni anĂ©lkĂĽl hogy fizetet volna a website-n keresztĂĽl azt nagyon megköszönjĂĽk.
Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 11:18
Denzon logója
Denzon Denzon offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Aug
Hely: 1039, 90402
Kor: 34
Üzenet: 517
Blog bejegyzések: 2
Szavazó érték:: 15
Denzon hamarosan híressé fog válni!
Küljd MSN üzenetet Denzon részére Küljd Skype üzenetet Denzon részére

Idézet:
Eredeti szerző Marianna Üzenet megjelenítése
Szia,

Nagyon köszönjĂĽk a segĂ*tsĂ©get de egy gond van nem lehet megnyĂ*tni. "Error" ĂĽzenetet kapunk. PrĂłbáltam már Ăşgy is ahogy az elõzõ csoportnak leĂ*rták hogy hogy kell letölteni de nem lehet. Az IT kollegáim is nĂ©ztĂ©k már de nekik sem sikerĂĽlt. Ha van valakinek ötlete vagy sikerĂĽlt neki megnyitni anĂ©lkĂĽl hogy fizetet volna a website-n keresztĂĽl azt nagyon megköszönjĂĽk.
nekem sikerült most is. szerintem nem az oldallal van gond. Lehet, hogy a céges hálózatod miatt... ha persze cégtõl akarod húzni...
Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 11:34
Tozo.hu felhasználó

Kraszi,

Nem volt szĂ©p ez a megjegyzĂ©sed: "csak ugye az Iwisek kissĂ© korán lĂ©celtek". Nem tudom hogy velĂĽnk jársz-e a kurzusra vagy nem, de nem jĂł ha negatĂ*v goldokat vagy vĂ©lemĂ©nyt mondasz bárkirõl/bármirõl amĂ*g nincs meg minden ismereted arrĂłl vagy ezekrõl a szemĂ©lyekrõl.
LĂ©gy szĂ*ves máskor ne áztass el bennĂĽnket. Most, mint ahogy Ă*rta Tozo, mi fogjuk meginni a levĂ©t.
Inkább a segĂ*tsĂ©get várunk Ă©s az olyan ötleteket amibõl tanulhatunk Ă©s amik segĂ*tsĂ©gĂĽnkre lehetnek mint "Gabiapu" ĂĽzenete.
Köszi
Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 11:40
Tozo.hu felhasználó

Denzon,

Sajnos otthon sem sikerült pedig nagyon szeretném megnézni mert gondolom nagyon hasznos.
Tudsz esetleg más megoldást hogy kaphatom meg?
Már minden beállĂ*tást vĂ©gignĂ©ztem ami esetleg blokkolhatja a letöltĂ©st de nincs siker
Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 12:40
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Belépés dátuma: 2007 Oct
Hely: Hungary,1031 Budapest
Kor: 40
Üzenet: 2,206
Blog bejegyzések: 96
Szavazó érték:: 133
ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
Küljd Skype üzenetet ToZo részére

Idézet:
Eredeti szerző Marianna Üzenet megjelenítése
Kraszi,

Nem volt szĂ©p ez a megjegyzĂ©sed: "csak ugye az Iwisek kissĂ© korán lĂ©celtek". Nem tudom hogy velĂĽnk jársz-e a kurzusra vagy nem, de nem jĂł ha negatĂ*v goldokat vagy vĂ©lemĂ©nyt mondasz bárkirõl/bármirõl amĂ*g nincs meg minden ismereted arrĂłl vagy ezekrõl a szemĂ©lyekrõl.
LĂ©gy szĂ*ves máskor ne áztass el bennĂĽnket. Most, mint ahogy Ă*rta Tozo, mi fogjuk meginni a levĂ©t.
Inkább a segĂ*tsĂ©get várunk Ă©s az olyan ötleteket amibõl tanulhatunk Ă©s amik segĂ*tsĂ©gĂĽnkre lehetnek mint "Gabiapu" ĂĽzenete.
Köszi
Ne izgulj,nem vérre megy!
Kraszi az én jobb kezem,azaz a tanárod ebben az évfolyamban!

Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 12:43
Kraszi logója
Kraszi Kraszi offline
tozo.hu moderátor-szakértő

Belépés dátuma: 2009 Feb
Kor: 36
Üzenet: 131
Szavazó érték:: 10
Kraszi  kiváló úton jár!!!!

Vagya bal. De ja és köszi
Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 12:50
Tozo.hu felhasználó

Akkor OK
Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 16:41
Petrus Petrus offline
Tozo.hu felhasználó

Kor: 35
Üzenet: 5
Petrus  kiváló úton jár!!!!

Sziasztok!

Egy kérdés az óralátogatással kapcsolatban. Ez azt jelenti, hogy eljárok edzeni, gyakorolom, amit a gyakorlati órákon tanulni fogunk (persze ezt mindenképpen kell), vagy hospitálni kell, tehát ott állni az edzõ mellett, figyelni mit csinál, jegyzetelni, stb.
Válasz idézettel
Régi 2009-10-28, 16:49
Gabcsika logója
Gabcsika Gabcsika offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Nov
Hely: Budapest
Kor: 37
Üzenet: 3,228
Blog bejegyzések: 12
Szavazó érték:: 48
Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani
Küldj AIM üzenetet Gabcsika részére Küljd MSN üzenetet Gabcsika részére Küljd Skype üzenetet Gabcsika részére

Idézet:
Eredeti szerző Petrus Üzenet megjelenítése
Sziasztok!

Egy kérdés az óralátogatással kapcsolatban. Ez azt jelenti, hogy eljárok edzeni, gyakorolom, amit a gyakorlati órákon tanulni fogunk (persze ezt mindenképpen kell), vagy hospitálni kell, tehát ott állni az edzõ mellett, figyelni mit csinál, jegyzetelni, stb.
GYAKORLOLNI KELL, NEM JEGYZETELNI

Válasz idézettel
Válasz

Jelenleg 1 látogató (0 tag és 1 vendég) böngészi a témát

Téma lehetőségei
Megjelenítési módok

Üzenetküldés szabályai
Nem nyithatsz új témát
Nem szólhatsz hozzá
Nem csatolhatsz
Nem szerkesztheted üzenetedet

[IMG] kód Be
HTML kód Ki
Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Témakezdő Fórum Válasz Utolsó üzenet
IWI-3.kurzus edzőképző 2009- február 14.- ToZo IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum 33 2009-11-27 10:02
Új IWI - edzőképző Testépítés - fitnesz tanfolyam 2008.10.04.- ToZo IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum 285 2009-10-29 07:07
IWI - edzőképző Testépítés - fitnesz tanfolyam 2008.02.23- ToZo IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum 94 2009-04-01 22:19

Minden időpont GMT +2 alapján jelenik meg. A pontos idő 11:28.