Menj vissza   Tozo közösség > IWI > IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum
Regisztráció Blogok Súgó Tagjaink Mai üzenetek Keresés Mai üzenetek Jelöld a fórumokat olvasottnak

IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum Infók,témák,anyagok,letölthető dokumentumok,kérdések - minden ,ami az iskolával kapcsolatos

Válasz

Téma lehetőségei Megjelenítési módok
Régi 2009-11-15, 16:39
Babczy logója
Babczy Babczy offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2009 Feb
Kor: 33
Üzenet: 4
Szavazó érték:: 0
Babczy  kiváló úton jár!!!!
vĂĄlasz: IWI-3.kurzus edzĂľkĂŠpzĂľ 2009- februĂĄr 14.-

holnap vizsga ...prĂłbĂĄlok nem izgulni ..hajrĂĄ mindenkinek....
Válasz idézettel
Régi 2009-11-16, 18:27
Gabiapu logója
Gabiapu Gabiapu offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2009 Jan
Kor: 43
Üzenet: 10
Gabiapu  kiváló úton jár!!!!

Megoldottuk.
Válasz idézettel
Régi 2009-11-17, 20:28
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Belépés dátuma: 2007 Oct
Hely: Hungary,1031 Budapest
Kor: 40
Üzenet: 2,206
Blog bejegyzések: 96
Szavazó érték:: 133
ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
Küljd Skype üzenetet ToZo részére

Ha jĂłl hallottam nem kevĂŠs bukta volt.!!!

Válasz idézettel
Régi 2009-11-18, 07:38
izomboy logója
izomboy izomboy offline
Tozo.hu Team versenyző

Belépés dátuma: 2007 Dec
Hely: Gyömrő
Kor: 33
Üzenet: 1,915
Szavazó érték:: 31
izomboy hamarosan híressé fog válni! izomboy hamarosan híressé fog válni!
Küljd MSN üzenetet izomboy részére

PuskĂĄzni tudni kell!
Válasz idézettel
Régi 2009-11-19, 17:59
rollerlondon logója
rollerlondon rollerlondon offline
Tozo.hu felhasználó

Kor: 34
Üzenet: 11
rollerlondon  kiváló úton jár!!!!

SikerĂźlt!!!!!!!!
Gratula Mindenkinek!!!
Válasz idézettel
Régi 2009-11-19, 19:16
balint25 balint25 offline
Tozo.hu felhasználó

Kor: 34
Üzenet: 1
balint25  kiváló úton jár!!!!

Én is csatlakozom Rolihoz sikerĂźlt, tĂşl vagyunk rajta... bĂĄr kicsit mĂĄr hosszĂş volt Ă*gy tĂśbbszĂśr is vizsgĂĄzni, de biztos nem vĂŠletlen volt Ă*gy meghatĂĄrozva, ahogy utaltak is rĂĄ.
A magam nevĂŠben elmondhatom szerintem ĂśsszessĂŠgĂŠben tartalmas nĂŠhĂĄny hĂłnapon vagyunk tĂşl. Kaptunk egy papĂ*rt, megszereztĂźnk egy tudĂĄst, ĂŠs most mĂĄr csak rajtunk mĂşlik mit kezdĂźnk vele.
Én sok sikert ĂŠs kitartĂĄst szeretnĂŠk kĂ*vĂĄnni mindenkinek, minden csoporttĂĄrsamnak, hogy megtalĂĄlja azt amiĂŠrt ezt a szakmĂĄt ezt a sportĂĄgat vĂĄlasztotta ĂŠs sikeres legyen abban amit csinĂĄl, ĂŠs szeresse a munkĂĄjĂĄt!
BĂ*zom benne, hallok mĂŠg rĂłlatok nem vesztelek el benneteket!

KĂśszĂśnĂśm TozĂł-nak Kraszinak, Bacseknak a munkĂĄjĂĄt, hogy tanĂ*tottak minket, engem, ĂŠs remĂŠlem azĂŠrt olyan rossz diĂĄkok nem voltunk! Én sok Ăşjat tanultam ĂŠs ugyan a tojĂĄshĂŠj mĂŠg ott van a fenekemen ha a testĂŠpĂ*tĂŠsre ĂŠs fitnessre gondolok, de remĂŠlem idĂľvel majd sikerĂźl feltĂśrnĂśm ĂŠs megfelelek a szakma ĂŠs a vendĂŠgeim elvĂĄrĂĄsainak is. Én ezen leszek ezt kĂ*vĂĄnom szem elĂľtt tartani.

Sok sikert kĂ*vĂĄnok Nektek is eredmĂŠnyekben ĂŠs sikerekben gazdag versenyzĂŠst, tanĂ*tĂĄst ĂŠs Boldog Életet!

BĂĄlint...
Válasz idézettel
Régi 2009-11-19, 21:26
ToZo logója
ToZo ToZo offline
XtraAdmin

Belépés dátuma: 2007 Oct
Hely: Hungary,1031 Budapest
Kor: 40
Üzenet: 2,206
Blog bejegyzések: 96
Szavazó érték:: 133
ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van ToZo Hírneve a hírhedteken is túl van
Küljd Skype üzenetet ToZo részére

Aki åtment,azoknak þszinte gratulåcióm,akik buktak-azoknak DÁÁÁDÁÁÁ lesz!!!

Válasz idézettel
Régi 2009-11-19, 21:38
Gabiapu logója
Gabiapu Gabiapu offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2009 Jan
Kor: 43
Üzenet: 10
Gabiapu  kiváló úton jár!!!!

Na Apu is itt van, sikerĂźlt hĂĄla az ĂŠgnek!! SzeretnĂŠk ĂŠn is kĂśszĂśnetet mondani mindenkinek aki motivĂĄltak minket ha elakadtunk, azoknak akik pĂŠldĂĄt mutattak ĂŠs megmutattĂĄk az utat miszerint ha kellĂľ alĂĄzattal viseltetĂźnk az Ăşj dolgok irĂĄnt ĂŠs kinyitjuk a szemĂźnk, fĂźlĂźnk akkor a jĂłk jobbak lehetnek, ĂŠs mindenki ĂĄtlĂŠpheti a vĂŠlt vagy valĂłs korlĂĄtait.
KĂśszĂśnet Zolinak, ĂŠs Kraszinak ĂŠs Bacseknak az Ăşt megmutatĂĄsĂĄĂŠrt ĂŠs hogy vĂŠgre megtanultam azt a nyomorult oldalemelĂŠst vĂŠgrehajtani (kĂśszi ToZĂł). RemĂŠlem talĂĄlkozunk mĂŠg a kĂŠsĂľbbiekben is ĂŠs ha bĂĄrmiben is segĂ*tsĂŠgetekre lehetek vagy bĂĄrkinek a csoportbĂłl csak szĂłljatok!

Lehet hogy ĂŠrzelmesre sikerĂźlt kissĂŠ de ez van hĂźpp-hĂźpp...

Keep going...
Válasz idézettel
Régi 2009-11-19, 21:44
Rencsi logója
Rencsi Rencsi offline
Tozo.hu felhasználó

Kor: 37
Üzenet: 3
Rencsi  kiváló úton jár!!!!

Kedves Mindenki!

Én is csatlakozom az elõttem szólókhoz, gratula és sok siker!
TozĂłnak kĂśszĂśnĂśm a gratulĂĄciĂłt, megtisztelĂľ ez TĂľle.
Én annyit remĂŠlek, hogy a kapcsolatot valamilyem Ăşton mĂłdon tartani fogjuk, bĂĄr mindĂ*g ez van. Ilyenkor nagy az ĂśrĂśm, mindenki Ă*gĂŠr fĂťt-fĂĄt, aztĂĄn meg semmi, de igyekszem pozitĂ*van ĂĄllni a jelenhez.
Az elsĂľ kĂśzĂśs bulink 2009. 11.27. ĂŠn lesz. remĂŠlem mindenki ott lesz!!

Gabi kĂśszĂśnĂśm! nagyon kellemesen csalĂłdtam a vizsgĂĄk hangulatĂĄban, az elĂľzetes beharangozĂĄsok ellenĂŠre.
TozĂł! Neked is kĂśszi, hogy foglalkoztĂĄl velĂźnk a versenyeid mellett, ĂŠs a nĂŠha ĂŠrdekes viselkedĂŠsĂŠdet igyekszĂźnk ennek eredmĂŠnyekĂŠpp felfogni, tudom kemĂŠny munka az ĂŠlmezĂľnyben maradni, de szegĂŠny diĂĄkok errĂľl aztĂĄn egyĂĄltalĂĄn nem tehetnek!!!
KĂśszi, ezt a pĂĄr hĂłnapot!
Reni
Válasz idézettel
Régi 2009-11-20, 09:49
Kraszi logója
Kraszi Kraszi offline
tozo.hu moderátor-szakértő

Kor: 36
Üzenet: 131
Szavazó érték:: 10
Kraszi  kiváló úton jár!!!!

GratulĂĄlok a sikeres vizsgĂĄkhoz a sikeres diĂĄkoknak! A pĂłtlĂłknak pedig Ăźzenem, h kĂŠszĂźljetek, tanuljatok, legyetek mĂŠg ĂŠhesebbek a sikerre, negatĂ*v gondolatokat ĂťzzĂŠtek messzire!
KĂśszĂśnĂśm ĂŠs -jĂźk a jĂł kĂ*vĂĄnsĂĄgokat, ĂśrĂśmmel tĂślt el, h Ăşgy ĂŠrzitek ĂĄtadhattam nĂŠmi tudĂĄst. ÖsszessĂŠgĂŠben Ăźgyesek voltatok, a hajamat azĂŠrt nem kellett tĂŠpnem. (MĂŠg jĂł, hisz nincsis mit.)
Az ĂŠletetekben sok sikert ĂŠs elismerĂŠst kĂ*vĂĄnok! Mindenki ĂŠrezze jĂłl magĂĄt a bĂľrĂŠben, edzetek rengeteg, temĂŠrdek mennyisĂŠget, Ăşgy azĂŠrt sokkal jobb lesz, tudom jĂłl. ElĂŠgedett ĂŠs boldog napokat Nektek!
Válasz idézettel
Válasz

Jelenleg 1 látogató (0 tag és 1 vendég) böngészi a témát

Téma lehetőségei
Megjelenítési módok

Üzenetküldés szabályai
Nem nyithatsz új témát
Nem szólhatsz hozzá
Nem csatolhatsz
Nem szerkesztheted üzenetedet

[IMG] kód Be
HTML kód Ki
Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Témakezdő Fórum Válasz Utolsó üzenet
Új IWI - edzőképző Testépítés - fitnesz tanfolyam 2008.10.04.- ToZo IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum 285 2009-10-29 08:07
IWI - edzőképző Testépítés - fitnesz tanfolyam 2008.02.23- ToZo IWI Európa Oktatási Központ hallgatói fórum 94 2009-04-01 23:19

Minden időpont GMT +2 alapján jelenik meg. A pontos idő 04:07.