Menj vissza   Tozo közösség > TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTÉS > MINDENNAPI ÉLET
Regisztráció Blogok Súgó Tagjaink Mai üzenetek Keresés Mai üzenetek Jelöld a fórumokat olvasottnak

Válasz

Téma lehetőségei Megjelenítési módok
Régi 2008-11-14, 17:56
Gabcsika logója
Gabcsika Gabcsika offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2007 Nov
Hely: Budapest
Kor: 37
Üzenet: 3,228
Blog bejegyzések: 12
Szavazó érték:: 49
Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani
Küldj AIM üzenetet Gabcsika részére Küljd MSN üzenetet Gabcsika részére Küljd Skype üzenetet Gabcsika részére
Kicsit megfĂĄztam

Én aki a legjobban mondogattam mindenkinek, hogy már olyan rég voltam beteg, hogy már nem is emlékszem rá, MEGFÁZTAM!!!!!

Nem is ĂŠrtem az egĂŠszet, hiszen szedem az echinĂĄciĂĄt (bĂĄr bevallom utĂłbbi egy hĂŠtben elfelejtettem), no ĂŠs persze a szokĂĄsos mennyisĂŠgĂť vitamint, amit jelenleg megduplĂĄztam, ĂŠs ehhez hozzĂĄtettem BĂŠli ĂĄltal ajĂĄnlott 3ĂłrĂĄnkĂŠt a 2g nature's best C-vitamintjĂĄt.
IgazĂĄbĂłl nem fĂĄj a fejem, sem semmim, csak az orrom folyik.

Mivel nem szeretem a gyĂłgyszereket ide vĂĄrom az ĂĄltalatok ismert gyĂłgymĂłdokat, amit NagymamĂĄink is hasznĂĄltak!

Válasz idézettel
Régi 2008-11-14, 17:59
Gabcsika logója
Tozo.hu felhasználó

Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani Gabcsika az akit nagyszerű megpillantani
Küldj AIM üzenetet Gabcsika részére Küljd MSN üzenetet Gabcsika részére Küljd Skype üzenetet Gabcsika részére
vĂĄlasz: Kicsit megfĂĄztam

GyĂťjtĂśttem ĂŠn is egy-kĂŠt gyĂłgymĂłdot. Ezek kĂśzĂźl a feketeretkes vitainbombĂĄt ĂŠn is javaslom, mert kiprĂłbĂĄltam ĂŠs bevĂĄlt!

TermĂŠszetes gyĂłgymĂłd a kĂśhĂśgĂŠsre, hogy kakukkfĂźvet ĂŠs lĂĄndzsĂĄs ĂştifĂźvet 1:1 arĂĄnyban keverĂźnk Ăśssze, ebbĂľl teĂĄt kĂŠszĂ*tĂźnk, s azt itatjuk naponta tĂśbbszĂśr. A gyĂłgyszertĂĄrakban kĂźlĂśn-kĂźlĂśn is kaphatunk kakukkfĂźvet ĂŠs lĂĄndzsĂĄs ĂştifĂźvet, de mĂĄr keverĂŠkkĂŠnt is kaphatĂł.

Kevesen ismerik, pedig igen hatĂĄsos a kĂśvetkezĂľ mĂłdszer. Fekete retket tĂŠlen is kapunk a zĂśldsĂŠgesnĂŠl vagy a piacon. Megmossuk, meghĂĄmozzuk a retket, karalĂĄbĂŠvĂĄjĂłval kicsit a kĂśzepĂŠt kivĂĄjjuk. MĂŠzet vagy cukrot teszĂźnk a kivĂĄjt rĂŠszbe, majd egy pohĂĄrba tesszĂźk, a lyukkal felfelĂŠ. A prohĂĄrba ki fog csĂśpĂśgni a retek leve, ebbĂľl kĂŠt-hĂĄrom kĂĄvĂŠskanĂĄllal kanalazunk.

RĂŠgi-rĂŠgi praktika, hogy a kĂśhĂśgĂľ gyermek mellkasĂĄt disznĂłzsĂ*rral kenik be, kĂśrbetekerik langyos vizes ruhĂĄval, majd mĂŠg egy szĂĄraz ruhĂĄval. Ilyenkor vĂ*zvisszatartĂĄs tĂśrtĂŠnik, a zsĂ*r nem engedi a bĂľrfelĂźletrĂľl pĂĄrologni a vizet a testbĂľl, ezĂĄltal a hĂśrgĂľkbĂľl kĂśnnyebben tĂĄvozik a vĂĄladĂŠk. Ez a mĂłdszer azĂŠrt nagyon jĂł, mert a zsĂ*r biztosan nem allergizĂĄl, ellentĂŠtben az illĂłolajokat tartalmazĂł szerekkel.De ugyanezt a praktikĂĄt alkalmazzĂĄk a mustĂĄros dunszt elkĂŠszĂ*tĂŠsĂŠnĂŠl is, csak ilyenkor zsĂ*r helyett mustĂĄrt hasznĂĄlnak!

KĂśzismert volt a rĂŠgi magyar hĂĄztartĂĄsokban a vĂśrĂśshagymatea is. A vĂśrĂśshagyma hĂŠjĂĄt, esetleg a megmosott vĂśrĂśshagymĂĄt hĂŠjastĂłl leforrĂĄzzuk, ĂŠs negyed ĂłrĂĄig ĂĄzni hagyjuk, majd leszĂťrjĂźk. Mivel az Ă*ze nem tĂşl jĂł, Ă*zesĂ*thetjĂźk ĂŠgetett cukorral. Naponta hĂĄromszor egy decit itatunk belĂľle.

Válasz idézettel
Régi 2008-11-14, 18:13
Denzon logója
Denzon Denzon offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Aug
Hely: 1039, 90402
Kor: 35
Üzenet: 517
Blog bejegyzések: 2
Szavazó érték:: 15
Denzon hamarosan híressé fog válni!
Küljd MSN üzenetet Denzon részére Küljd Skype üzenetet Denzon részére

TalĂĄn egy kicsit ilyesztĂľen hangzik, de a sĂłs vizes orrmosĂĄs csodĂĄkra kĂŠpes! Csak kellemetlen.
:s
Válasz idézettel
Régi 2008-11-14, 18:44
Gabcsika logója
Tozo.hu felhasználó

ha kell ĂŠs jĂł ezt is kiprĂłbĂĄlom

Válasz idézettel
Régi 2008-11-14, 20:17
sbiggy logója
sbiggy sbiggy offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Mar
Üzenet: 1,200
Szavazó érték:: 22
sbiggy  kiváló úton jár!!!!

Idézet:
Eredeti szerző Gabcsika Üzenet megjelenítése
Én aki a legjobban mondogattam mindenkinek, hogy már olyan rég voltam beteg, hogy már nem is emlékszem rá, MEGFÁZTAM!!!!!

Nem is ĂŠrtem az egĂŠszet, hiszen szedem az echinĂĄciĂĄt (bĂĄr bevallom utĂłbbi egy hĂŠtben elfelejtettem), no ĂŠs persze a szokĂĄsos mennyisĂŠgĂť vitamint, amit jelenleg megduplĂĄztam, ĂŠs ehhez hozzĂĄtettem BĂŠli ĂĄltal ajĂĄnlott 3ĂłrĂĄnkĂŠt a 2g nature's best C-vitamintjĂĄt.
IgazĂĄbĂłl nem fĂĄj a fejem, sem semmim, csak az orrom folyik.

Mivel nem szeretem a gyĂłgyszereket ide vĂĄrom az ĂĄltalatok ismert gyĂłgymĂłdokat, amit NagymamĂĄink is hasznĂĄltak!
Ez az mikor a hĂłhĂŠrt akasztjĂĄk

Az izzadĂĄs is hatĂĄsos,ha csak enyhe a tĂťnet,jĂłl beĂśltĂśzĂśl ĂŠs szoba bringa
A c-vitamint emeld fel,10-15 gramra ha bĂ*rja a gyomrod.
Ha csak folyik az orrod az nem lehet annyira vĂŠszes,van aki plusz kĂĄvĂŠt is ajĂĄnl,a legtĂśbb nĂĄtha ĂŠs megfĂĄzĂĄsra ajĂĄnlott gyĂłgyszerben is van koffein,de,ha nem bĂ*rod akkor inkĂĄbb ne.

[IMG]http://fm21.freemail.hu/fm/xmldata?cmd=getattach&tid=j*IsJKLR4b3hTi14a*8y&uli d[/IMG]
Válasz idézettel
Régi 2008-11-15, 07:29
Anci Anci offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Jan
Kor: 61
Üzenet: 74
Szavazó érték:: 11
Anci  kiváló úton jár!!!!

CsipkebogyĂłteĂĄt igyĂĄl ! Magas a C-vitamin tartalma, ĂŠs nyomelemekben is gazdag . Amikor mĂŠg kicsi voltĂĄl hasznĂĄlt !!
HozzĂĄ mĂŠz, mĂŠz mĂŠz !!
Válasz idézettel
Régi 2008-11-15, 08:34
Gabcsika logója
Tozo.hu felhasználó

OkĂŠ Ancika veszek amikor gyĂłgyultam, Te is ott voltĂĄl.

Válasz idézettel
Régi 2008-12-08, 10:57
Denzon logója
Denzon Denzon offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Aug
Hely: 1039, 90402
Kor: 35
Üzenet: 517
Blog bejegyzések: 2
Szavazó érték:: 15
Denzon hamarosan híressé fog válni!
Küljd MSN üzenetet Denzon részére Küljd Skype üzenetet Denzon részére

Nem is emlĂŠkszem, ogy mikor voltam utoljĂĄra beteg, de most engem is beĂŠrt egy megfĂĄzĂĄs. Lehet, hogy a sok pĂśrgĂŠs munka-edzĂŠs-suli, nĂŠmetorszĂĄg-magyarosrszĂĄg... is hozzĂĄtett. A legnagyobb gondom most, hogy mi lesz az edzĂŠssel? Lehet egy kicsit? Vagy inkĂĄbb pihenjem ki magam? Komolyan mondom, hogy az ĂŠrzĂŠs, hogy kimarad az edzĂŠs jobban fĂĄj mint a betegsĂŠg bĂĄrmely tĂźnete!
Válasz idézettel
Régi 2008-12-08, 11:09
Zoo logója
Zoo Zoo offline
Tozo.hu felhasználó

Belépés dátuma: 2008 Oct
Hely: Dunakeszi city
Kor: 29
Üzenet: 30
Szavazó érték:: 0
Zoo  kiváló úton jár!!!!
Küljd MSN üzenetet Zoo részére

MindenkĂŠpp pihend ki magad, az edzĂŠs csak rĂĄtesz egy lapĂĄttal ĂŠs elhĂşzĂłdhat a betegsĂŠg. Nekem ez a tapasztalatom, ĂŠs kĂźlĂśnben se megy majd Ăşgy az edzĂŠs mint egĂŠszsĂŠgesen ĂŠs ettĂśl mĂŠg rosszabbul ĂŠrzed magad...
Régi 2008-12-09, 10:59
Tomy logója
Tomy Tomy offline
Tozo.hu felhasználó

Hely: 2800 Tatabánya, Mártírok út 114.
Kor: 34
Üzenet: 740
Blog bejegyzések: 10
Szavazó érték:: 18
Tomy  kiváló úton jár!!!!

SĂľt,ha betegen eddz az ember,akkor az mĂŠg rosszabbithatja is az ĂĄllapotot.....

Jelenleg 1 látogató (0 tag és 1 vendég) böngészi a témát

Téma lehetőségei
Megjelenítési módok

Üzenetküldés szabályai
Nem nyithatsz új témát
Nem szólhatsz hozzá
Nem csatolhatsz
Nem szerkesztheted üzenetedet

[IMG] kód Be
HTML kód Ki
Fórum ugrás

Minden időpont GMT +2 alapján jelenik meg. A pontos idő 09:25.