Tozo kzssg

Tozo kzssg (http://www.tozo.hu/index.php)
-   AAEFX Kre Alkalyn® Pro Teszt 2009. (http://www.tozo.hu/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Joemester (Samurai) AAEFX Teszt- Az T folytatsa (http://www.tozo.hu/showthread.php?t=348)

joemester 2009-03-02 14:46

Joemester (Samurai) AAEFX Teszt- Az ÚT folytatása

Sziasztok!

Elõször is sok szeretettel üdvözlöm minden régi és új olvasómat!

Az elmúlt másfél hónapban (a teszt elsõ fele) mindazok, akik olvasták a topikomat, képet kaphattak rólam, életemrõl, életfilozófiámról. Nagyon sok új barátra és ismerõsre tettem szert, illetve régi ismeretségeim újultak meg ennek a lehetõségnek köszönhetõen. Remélem ez az elkövetkezendõ idõben is *gy lesz!

Köszönöm Tozóéknak, és a teszt lebonyol*tásáért felelõsöknek a korrekt és lelkiismeretes munkát, hogy mindig biztosak lehettünk abban, hogy az eredmények hitelességéhez nem férhet kétség!

Köszönöm mindazoknak, akik hozzászólásaikkal ötletet, témát, és b*ztatást adtak, folyamatosan ösztönözve, hogy nap mint nap újult erõvel végezhessem az edzéseimet, illetve a teszt alapját képezõ Kre-Alkalyn® pH-Correct-el kapcsolatos információgyûjtésemet!

KÖSZÖNETTEL TARTOZOM AZOKNAK IS, AKIK SZAVAZATUKKAL ELISMERTÉK MUNKÁMAT ÉS EREDMÉNYEIMET!

És köszönettel tartozom azoknak a tesztelõknek és tagoknak (Szávikszász, Rickson, Ifjú Arnold, Sbiggy, Varys, Sasa, Hani, Haiku, Orsi, Bence, Kispatak, Taki… a teljesség igénye nélkül), akiknek már a kezdetektõl éreztem a pozit*v kisugárzásukat!

joemester 2009-03-02 14:49

válasz: Joemester (Samurai) AAEFX Teszt- Az ÚT folytatása

Igyekeztem minél sz*nesebbé tenni a topikomat, remélem, hogy mindenki talált benne számára hasznos információt. Mint bizonyára észrevettétek, *rásaim nemcsak kizárólag az edzésbeszámolókra és a szerrel kapcsolatos tapasztalataimra korlátozódtak, hanem minden olyan dologra kiterjedtek, ami a testép*téssel, küzdõsportokkal, jógával, és számos egyéb témával foglalkoztak.

Elmondhatom, hogy az elmúlt 5 hét eredményei alapján csak jó véleményem van a Kre-Alkalyn® pH-Correct-rõl. Testsúlyom nem változott, bár nem is volt célom a testsúlynövekedés, viszont az erõm nagymértékben növekedett és valósz*nû, hogy ugyancsak a szer hatása következtében a vállfájdalmaim is csökkentek, *gy a mell és vállgyakorlataim kivitelezhetõsége nagymértékben javult. Növekedett az étvágyam, de mivel figyeltem a minõségibb táplálékbevitelre, ezáltal a minõségibb izom is növekedett. Javult az edzésintenzitásom, sokkal energikusabb és fókuszáltabb voltam a kapszuláknak köszönhetõen. Sokféle teljes*tményfokozót kipróbáltam már az elmúlt évtizedek alatt, de bizton áll*thatom, hogy a Kre-Alkalyn® pH-Correct a legjobbak közé tartozik.

Ezután sem lesz célom a "GYÚRUNK VAZZE, NYOMJUK KEMÉNYEN ÉS KÉSZ" c*mû st*lust képviselni, azt hiszem, ez annál jóval többrõl szól.

Ez az én életem és életfilozófiám.

joemester 2009-03-02 14:55

Azok kedvéért, akik csak most kapcsolódnak be a tesztben való részvételem nyomon követésébe, bemásolom ide is a sokak által már ismert bemutatkozómat!

„Sziasztok!

Örülök, hogy itt lehetek, köszönöm a lehetõséget!

Remélem, hogy sok olyan dolgot tudok nektek átadni, amivel bõv*thetitek és gazdag*thatjátok tudásotok tárházát a testép*tõ sporttal, ezen belül is a teszt eredményeivel. Ezen k*vül természetesen szeretnék veletek megosztani minden olyan tapasztalatot és tudást, amelyet az elmúlt 30 évben magamévá tettem, legyen szó akár testép*tésrõl, akár a testedzés más egyéb módszereirõl, de természetesen, hiszen ez a topik azért indult, hogy a teszt folyamán megélt testi változásokról folyamatosan informáljalak benneteket. Emellett örömmel veszem, ha bármilyen, a témával kapcsolatban felmerülõ kérdésetekkel bátran megkerestek! Forduljatok hozzám bizalommal! Mindenkinek válaszolok!

Pár sorban magamról, mindazok számára, akik újak ebben a sportban és nem ismernének:

Immár közel 30 éve akt*van sportolok, 45 éves leszek májusban. Én már "öregnek" szám*tok ebben a sportban? Döntsétek el ti! 15 évesen elkezdtem foglalkozni a jógával, és a kelti sportokkal. Versenyszerûen atletizáltam 26 éves koromig. Elõször csak egy arányos testalkat volt a célom, abban az idõben a testép*tésrõl még csak elvétve lehetett olvasni. Mivel vékony, ektomorf t*pus vagyok gyors anyagcserével, *gy a testsúlyom csak 65 kg volt és ezért sok év után úgy döntöttem, hogy súlyzós edzésekkel megváltoztatom az addigi alkatomat. Látványosabbá, és példaértékûvé teszem azt, hogy az ember olyanná válhat, amilyen lenni szeretne, sikerült 30 kg-mal növeltem a sovány izomtömegemet.

A jóga mentális és meditációs gyakorlatait a mai napig alkalmazom testép*tõ edzéseimen és emellett van egy jógacsoportom, akikkel különbözõ fellépéseket és extrém bemutatókat tartok. A magas szintû jógagyakorlatok révén, az indiai fak*rokhoz hasonlóan, el tudok érni egy másik tudatállapotot, melyben nem érzékelem a fájdalmat. Ennek demonstrálásaként testem különbözõ érzékeny részeibe tûket szúrok, ill. horgokat akasztok. Szamuráj karddal, egy vágással kettészelem a seg*tõm tenyerében lévõ, vagy a nyakán elhelyezett almát, anélkül, hogy a penge a testét érintené.

A legelsõ testép*tõ versenyem, amin indultam, az 1994-es II. Mátra Kupa volt. Ezután még kétszer indultam (1995-ban és 2000-ben), de csak a tapasztalatszerzés céljából. 2004 májusában beléptem a masters korcsoportba, *gy lehetõségem ny*lt nemcsak a nálam 10-15 ével fiatalabbakkal versenyezni, bár számomra mégiscsak õk jelentik az igazi kih*vást. Azt hiszem, nem kell elmondanom, mennyivel nehezebb velük tartani a tempót és hozni azt a szintet, melyet õk diktálnak. Ennek köszönhetõen lettem 2004 Masters magyar bajnoka, illetve három egymást követõ évben nyertem el a Mátra kupa megyebajnoki c*mét.

A testép*tõ versenyek mellett fekvenyomó versenyeken is részt veszek 2000 óta. Háromszoros megyebajnok vagyok bizony*tva önmagam, és mások számára is, hogy súlyzós edzésekkel az erõ és a test párhuzamosan ép*thetõ.

Szerettem volna példát mutatni másoknak és bebizony*tani önmagamnak, hogy semmi sem lehetetlen.

Mert „aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségesig sem jut el”

„joemester”

joemester 2009-03-02 15:37

A teszt elsõ fordulójában ( http://www.tozo.hu/showthread.php?t=319 ) közölt cikkeim TARTALOMJEGYZÉKE:

-Kardforgatók és a Zen............................................... ................................5.oldal
-Meditáció és jóga a testép*tésben .................................................. ......... ..6.oldal
-A koncentráció gyakorlása + gyakorlatok ............................................... ....7.oldal
-Mentális vizualizáció + gyakorlatok .................................................. ...........8.oldal
-Vedd kezedbe a hormonjaid irány*tását! + gyakorlatok .................................. 9.oldal
-Sérülések megelõzésének alapvetõ szabályai ........................................... …10.oldal
-Sérülések rehabitálása .................................................. .............................10.oldal
-REGENERÁCIÓ .................................................. ....................................11.oldal
-HAGAKURE: A szamurájok kódexe. ............................................. ...........11.oldal
-Testép*tés és az energizáló szerek. .................................................. ...... …12.oldal
-Koncentráció+gyakorlatok. .................................................. .....................15.oldal
-Küzdõsportok vs. súlyzók. .................................................. ................. …..16.oldal
-A harcos sz*ve .................................................. ........................................17.oldal
-A növekedési hormontermelés befolyásolása. ..............................................17.o ldal
-Éti csiga elkész*tése .................................................. .........................…21-22.oldal
-Az alvás élettani hatásai .................................................. ..................…….22.oldal
-A bioritmus .................................................. .............................................23.ol dal
-Az élet órarendje .................................................. .....................................24.oldal
-A regenerálódás 2 .................................................. ............................……25.oldal
-Mi is az a jóga............................................. . ......................................……27.oldal
-Jóga légzõgyakorlatok .................................................. ..............................28.oldal
-A légzéskapacitás növelése .................................................. ................... ..28.oldal
-A vázizmok szerepe és mûködése....................................... ... ...................…28.oldal
-Az Alvás és a Természetes Növekedési Hormon Termelése!....... ….........….30.oldal
-A Cortisol.......................................... ................................................ …….30.oldal
-Az ókori olimpiák teljes*tményfokozó anyagai .............................................. ..31.oldal
-Saját tapasztalataim a Kre-Alkalyn® pH-Correct™ -el...............................32.oldal
-Mi is az a savasodás ?................................................. ............................34-35.oldal
-A bicepsz izom és anatómiai leirása………………..…………..............……..35 oldal
-Miért nyújt a testép*tõ……………………………..………............... .……….36.oldal
-Bicepsz szakadásom története Episode one-two………………………......…..37.oldal
-A mellizom edzése……………………………………………………......……38.oldal
-A biotechnológia és a sport kapcsolata napjainkban (A miosztatin)…….........…39.oldal
-A testép*tés jövõje a genetikai mutáció? (A Myostatin gén)..............................39.oldal
-A hátizmok edzése……………………………………….....................………..40 .old
- Közös pontok a testép*tés és a küzdõsportok között.......................................... 41. old
-Az inzulin........................................... .................................................. . .....41.oldal
-Lelkünk és a valóság kapcsolata………………………………………………41-42.old
-A hátizmok edzése 2................................................. ......................................42.old
-Szex és a tesztoszteron……………………………………………………………43.old
-Szerelmi (tesztoszteron) serkentõk. „Afrodiziákumok”…………….......….………43.old
-Hormonok és a hangulatunk……………………………………………………….43.old
-A szex jótékony hatásai……………………………………………………………43.old
-Az önlaz*tás (hullapóz)………………………………………………………………44.old
-Mi is az a tolerancia, avagy miért nem mûködik, a Kre-Alkalyn® pH-Correct™!...47.old
-A Kre-Alkalyn® pH-Correct™, mint potencianövelõ?................................. .. .....47.old
-A kreatin hatása a depresszióra……………………………………………..………47 .old
-Ha fáj a vállad, tanulj meg helyesen fekvenyomni………………………………....…47.old
-Genetikai korlátaink………………………………………………………....………..47.old
-A boldogság útja……………………………………………………………………....48.old
-Az erõnléted jav*tása........................................ .. .................................................. .48.old
-A hit ereje............................................. .................................................. ....... .....48.old
-Izomtömeg növelés nyújtással!..................................... .. .........................................48-old
-A váll izmai............................................. .................................................. ............48.old
-Vállizom edzése…………………………………………………………………….....48.old
-Alkati t*pusok(ektomorf)………………………………………………………………49.old
-Alkati t*pusok (mezomorf, endomorf)…………………………………………….……50.old
-Anyagcsere folyamatok intenz*v terhelés során……………………………………….51.old
-Bruce Lee tanácsai az erõ fejlesztésére………………………………………………51.old
-Mik azok a szteroidok………………………………………………………………….52.old
-Feketepiacon beszerezhetõ (lefoglalt) szteroidok anal*zise…………………………......52.old
-A Máj Méregtelen*tése................................ ... .................................................. ......53.old
-A laz*tás mûvészete……………………………………………………………………53.old
-A gésák………………………………………………………………………………55.old
-Orális gésacsók........................................ .. .................................................. ....... .55.old
-India bölcsei……………………………………………………………………………59.old
-Mi is valójában a kreatin?.......................................... ................................................59 .old
-Mik is azok a szabadgyökök?................................... .................................................. .60.old
-Mikroalgák a szabadgyökök elleni küzdelemben………………………………………...60.old
-A Spirulina és a Chlorella………………………………………………………………60.old
-A vitamin, a bõrnek és a szemnek………………………………………………………60.old
-Másodlagos növényi alkotóelemek………………………………………………………60.old
-Aminosavak, az anyagcsere urai………………………………………………………..60.old

Képek:……………4,6,9,10,12,16,19,20,24,29,30,33.35,39 ,40,45, 51,54,56,58,59,60,61.oldal

Videók:
-Alistair Overeem- Badr Harit……………………………………………………………………………44.old
-Remy Bonjasky- Badr Harit…………………………………………………………………………..…44.old
-Mike Tyson VS Bob Sapp……………………………………………………………….....……...…….45.old
-Peter Aerts vs. Badr Hari…………………………………………………………………..……...........45.ol d
-Badr Hari vs Ruslan Karaev……………………………………………………………………………...45.old
-Best Of K1 Knock Outs………………………………………………………………………………….45.old
-Bob Sapp vs Kinniku Mantaro………………………………………………………………………….…45.old
-A fekvenyomás anatómiája………………………………………………………………....…………....49 .old
-Branch Warren……………………………………………………………………………………………49.old
-Markus Ruhl…………………………………………………………………………………………….…49.old
-Victor Martinez…………………………………………………………………………………………….49.old
-Frank Zane……………………………………………………………………………………………..… 49.old
-Gésák……………………………………………………………………………………………………...55 .old

joemester 2009-03-02 15:44

A nap idézete:

"Ahogyan a használatból kikopott vasdarab rozsdásodni tud, úgy indul romlásnak a tétlenségre kárhoztatott elme."
(Leonardo Da Vinci)

joemester 2009-03-02 15:56

A nap igézete

Rickson Gracie 2009-03-02 17:38

Mi is köszönünk mindent!
Szerintem mindnyájunk nevében mondhatom...:)

cyberpunk 2009-03-02 23:05

Továbbra is sok szerencsét!
Azt már bebizony*tottad h a legjobbak közül való vagy, és biztos vagyok benne, hogy a továbbiakban sem fogok benned csalódni!!! VELED VAGYUNK (u.i. szomszédpajtás:P)
Neked is szurkolok Gracie!!! Igazi sportember vagy belül is!!!!

cyberpunk 2009-03-02 23:06

Glory Glory Jomester!!!!

Kori 2009-03-02 23:44

Szomszédpajtás jót edzettünk ma:DCsak *gy tovább jól fejlõdsz;)
Ja és még az EPO-hoz kapcsolódóan itt van egy régebbi cikk,ami pont idevág,annak idején mikor én olvastam nagyon meglepõdtem a dolgokon amiket Angel Heredia nyilatkozott.remélem van akinek ezzel újat mutatok:)
http://movie.blogter.hu/287511/kital...emes_elolvasni

és énis További sikereket k*vánok neked Joe mester,ránk szám*thatsz!!!:)

Minden időpont GMT +2 alapjn jelenik meg. A pontos idő 11:12.