Tozo közösség

Tozo közösség (http://www.tozo.hu/index.php)
-   HOBBI-SZABADIDŐ (http://www.tozo.hu/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Kirándulás,tűz,szalonna,bogrács (http://www.tozo.hu/showthread.php?t=183)

Rickson Gracie 2008-06-06 01:48

Kirándulás,tûz,szalonna,bogrács

Azért nyitottam e topicot,hogy minden sporttárs aki szeret kirándulni, megoszthatná velünk élményeit, elmesélné,hogy hová érdemes menni, s hová kevésbé...Na és,hogy miket érdemes vinni a hátizsákba (csak ne turmixot :D ) Szerintem nincs is jobb egy kirándulásnál!
És persze még lábedzés is. :D

Rickson Gracie 2008-06-06 02:19

válasz: Kirándulás,tûz,szalonna,bogrács

El is kezdeném egy Tozo-s sztorival:
(Igaz,ez egy Ăşn. vĂ*zitĂşra volt mĂ©g anno) :D
SzĂłval TozĂłval elhatároztuk,h elmegyĂĽnk egy jĂłt evezni...Egy gyönyörĂ» napsĂĽtĂ©ses nyári dĂ©lutánon. De mivel mi profi kajakosok vagyunk,ki is akartunk venni egy K 2-est; de hál'Istennek lebeszĂ©ltek rĂłla,Ă©s beĂ©rtĂĽk egy portyával. Indulhat a tĂşra...,fĂĽrdõnaciban,fejenkĂ©nt 1-1 szendviccsel. Ki is tĂ»ztĂĽk SzentendrĂ©t cĂ©lállomásnak(RĂłmai fĂĽrdõrõl). Kicsit nehĂ©zkesen kezdtĂĽk,de aztán belelendĂĽltĂĽnk,Ă©s Ăşgy 3km re SzentendrĂ©tõl beborult az Ă©g,elĂ©g csĂşnyán ami azt illeti. 30c fokbĂłl lett kb 10,Ă©s hatalmas jĂ©gdarabok hullottak alá a fellegekbõl. Na szĂłval itt kezdõdött a sĂ*ron tĂşli hangulat,azaz kissĂ© megtörtĂĽnk. A Duna habzott a sĂ»rĂ» jĂ©gdaraboktĂłl,mi reszkettĂĽnk,majdnem borultunk is,de megĂşsztuk majdnem szárazon. :D El is Ă©rtĂĽk a cĂ©lállomást,Ă©s a NoĂ©-mi bárkánál kihĂşztuk a hajĂłt,rettenet volt ez akkoriban nekĂĽnk. A szendvicsek agyonázva,de megettĂĽk; Ă©s szĂ©pen az Ăşton áthaladva(a hajĂłt ott hagytuk õrizetlenĂĽl),betĂ©rtĂĽnk egy Ă©ppen akkor zárĂł bankĂ©pĂĽletbe. Mondanom sem kell,h jĂłl nĂ©ztĂĽnk ki az öltönyösök között,bõrig ázva strandshortban. De kedvesek voltak,"befogadtak",sõt törölközõt is adtak.
Itt gondolkoztunk el azon,h nincs visszaĂşt hajĂłval,hĂ*vunk autĂłs segĂ*tsĂ©get,Ă©s hazagurulunk. De megvárva mĂ*g az esõ alábbhagy,erõt vettĂĽnk magunkon Ă©s visszacsorogtunk a vĂ©n Dunán. Na az már egyszerĂ»bb volt... De az i-re a pontot az tette fel,mikor visszaĂ©rtĂĽnk a bázisra,rosszul "parkoltunk" le a stĂ©gnĂ©l,Ă©s egy evezõt eltörtĂĽnk beleszĂşrva a stĂ©g vasszerkezete közĂ©. :D
Utána a szaunázás egy felüdülés volt...,mivel teljesen átfagytunk.
De ezt nektek is át kellett volna Ă©lnetek,Ă*gy nem az igazi. :)
Ennyi!

Kölyök 2008-06-06 02:31

Hát Levi ez a sztori is csak veled történhet meg.
Mivel igy hajnali fél kettökor nem az igazi a memoriám nem tudok sztorit mondani viszont profétáskodnék egy kicsit.Vagyis hát megosztanám azt a látomást ami magába foglal téged közös ismerösünket Zsoltit és jomagamat a pilisben a tábortûz körül miközben te az esõcsinálót rázod,Zsolti kongázik én pedig a didzseridooval szólok bele a pilisi éj csendjébe:)
Elötte azért szoljunk a jonépnek hogy aznap esõ lesz.:D

A másik dolog egy felvetés inkább.Bár a fórumon nem sokat jártam még szerintem össznépi szalonnázást lehetne tartani ha már van ilyen topic:)Ki mit szol hozzá?Ugyis itt a nyár, a jóidõ!;)

Rickson Gracie 2008-06-06 02:38

....Velem,Ă©s a TozĂłval! :D
A látomásod nagyon jó,érzem,h be fog következni mihamarább!
Az össznépi szalonnázást majd meglátjuk...,lehet,h itt csak fehérje turmix,és energy bar lenne a tatyóban. :D
Ok,csak vicc volt!

sbiggy 2008-06-06 09:05

Idézet:

Eredeti szerző Rickson Gracie (4500 üzenet)
Azért nyitottam e topicot,hogy minden sporttárs aki szeret kirándulni, megoszthatná velünk élményeit, elmesélné,hogy hová érdemes menni, s hová kevésbé...Na és,hogy miket érdemes vinni a hátizsákba (csak ne turmixot :D ) Szerintem nincs is jobb egy kirándulásnál!
És persze még lábedzés is. :D

Csak a shakerben a port,vĂ*zet találsz remĂ©lhetõleg :)
Szerintem a rám szakadék...
Amire figyeljetek,hogy idén sok a kullancs...:cool:

sbiggy 2008-06-06 09:06

Idézet:

Eredeti szerző Rickson Gracie (4501 üzenet)
El is kezdeném egy Tozo-s sztorival:
(Igaz,ez egy Ăşn. vĂ*zitĂşra volt mĂ©g anno) :D
SzĂłval TozĂłval elhatároztuk,h elmegyĂĽnk egy jĂłt evezni...Egy gyönyörĂ» napsĂĽtĂ©ses nyári dĂ©lutánon. De mivel mi profi kajakosok vagyunk,ki is akartunk venni egy K 2-est; de hál'Istennek lebeszĂ©ltek rĂłla,Ă©s beĂ©rtĂĽk egy portyával. Indulhat a tĂşra...,fĂĽrdõnaciban,fejenkĂ©nt 1-1 szendviccsel. Ki is tĂ»ztĂĽk SzentendrĂ©t cĂ©lállomásnak(RĂłmai fĂĽrdõrõl). Kicsit nehĂ©zkesen kezdtĂĽk,de aztán belelendĂĽltĂĽnk,Ă©s Ăşgy 3km re SzentendrĂ©tõl beborult az Ă©g,elĂ©g csĂşnyán ami azt illeti. 30c fokbĂłl lett kb 10,Ă©s hatalmas jĂ©gdarabok hullottak alá a fellegekbõl. Na szĂłval itt kezdõdött a sĂ*ron tĂşli hangulat,azaz kissĂ© megtörtĂĽnk. A Duna habzott a sĂ»rĂ» jĂ©gdaraboktĂłl,mi reszkettĂĽnk,majdnem borultunk is,de megĂşsztuk majdnem szárazon. :D El is Ă©rtĂĽk a cĂ©lállomást,Ă©s a NoĂ©-mi bárkánál kihĂşztuk a hajĂłt,rettenet volt ez akkoriban nekĂĽnk. A szendvicsek agyonázva,de megettĂĽk; Ă©s szĂ©pen az Ăşton áthaladva(a hajĂłt ott hagytuk õrizetlenĂĽl),betĂ©rtĂĽnk egy Ă©ppen akkor zárĂł bankĂ©pĂĽletbe. Mondanom sem kell,h jĂłl nĂ©ztĂĽnk ki az öltönyösök között,bõrig ázva strandshortban. De kedvesek voltak,"befogadtak",sõt törölközõt is adtak.
Itt gondolkoztunk el azon,h nincs visszaĂşt hajĂłval,hĂ*vunk autĂłs segĂ*tsĂ©get,Ă©s hazagurulunk. De megvárva mĂ*g az esõ alábbhagy,erõt vettĂĽnk magunkon Ă©s visszacsorogtunk a vĂ©n Dunán. Na az már egyszerĂ»bb volt... De az i-re a pontot az tette fel,mikor visszaĂ©rtĂĽnk a bázisra,rosszul "parkoltunk" le a stĂ©gnĂ©l,Ă©s egy evezõt eltörtĂĽnk beleszĂşrva a stĂ©g vasszerkezete közĂ©. :D
Utána a szaunázás egy felüdülés volt...,mivel teljesen átfagytunk.
De ezt nektek is át kellett volna Ă©lnetek,Ă*gy nem az igazi. :)
Ennyi!

Ez egy "kajak" történet volt :D

sbiggy 2008-06-06 09:08

Idézet:

Eredeti szerző Kölyök (4502 üzenet)
Hát Levi ez a sztori is csak veled történhet meg.
Mivel igy hajnali fél kettökor nem az igazi a memoriám nem tudok sztorit mondani viszont profétáskodnék egy kicsit.Vagyis hát megosztanám azt a látomást ami magába foglal téged közös ismerösünket Zsoltit és jomagamat a pilisben a tábortûz körül miközben te az esõcsinálót rázod,Zsolti kongázik én pedig a didzseridooval szólok bele a pilisi éj csendjébe:)
Elötte azért szoljunk a jonépnek hogy aznap esõ lesz.:D

A másik dolog egy felvetés inkább.Bár a fórumon nem sokat jártam még szerintem össznépi szalonnázást lehetne tartani ha már van ilyen topic:)Ki mit szol hozzá?Ugyis itt a nyár, a jóidõ!;)

:)
Jó az ötlet :)
Kérdés megvalósitható e,nekem egy kicsit rázós lesz a nyaram,de,ha a doki engedi beleférhet a tábor tûz,történetek,pici iszogatás,stb... :)

sbiggy 2008-06-06 09:10

Idézet:

Eredeti szerző Rickson Gracie (4503 üzenet)
....Velem,Ă©s a TozĂłval! :D
A látomásod nagyon jó,érzem,h be fog következni mihamarább!
Az össznépi szalonnázást majd meglátjuk...,lehet,h itt csak fehérje turmix,és energy bar lenne a tatyóban. :D
Ok,csak vicc volt!

Nana :D
Én vinnék pufi rizst is :P
Zab pehely szalonnával,az milyen?:eek::D
Lehet Ăşjitani...:cool:

Rickson Gracie 2008-06-06 12:31

Idézet:

Eredeti szerző sbiggy (4510 üzenet)
Csak a shakerben a port,vĂ*zet találsz remĂ©lhetõleg :)
Szerintem a rám szakadék...
Amire figyeljetek,hogy idén sok a kullancs...:cool:

Persze....,vĂ*z lesz, Ă*gĂ©rem! :D
Igen, a Rám-szakadék valóban gyönyörû,én is szeretek odajárni,teljesen feltölti az embert.
Azok a fránya kullancsok...,de már lehet kapni nagyon jó kullancs elleni szereket,amit csak magunkra kell permetezni; és nem is büdös. :)

Rickson Gracie 2008-06-06 12:38

Idézet:

Eredeti szerző sbiggy (4513 üzenet)
Nana :D
Én vinnék pufi rizst is :P
Zab pehely szalonnával,az milyen?:eek::D
Lehet Ăşjitani...:cool:

Biztos fincsi! :D
Én azért megmaradok a kenyérnél,abból is lehet többféle,nem muszáj fehér kenyeret enni.
Sõt, ehetünk akár kétszersültet is,persze a só nélkülit.

Minden időpont GMT +2 alapján jelenik meg. A pontos idő 05:18.